New Star Soccer’a Tekrardan Sardım

0
53

Çok net hatırlıyorum.. 2013 yılının Ocak ayıydı. Soğuk mu soğuk bir Cumartesi günü (05.01.2013) Gölcük’te gitmekte olduğum dershanede, arkadaşımın telefonu vesilesiyle tanışmıştım bu oyunla. Futbolu seven bir yapım olduğu için, çok fazla sorgulamadan direkt olarak indirmiş ve oynamaya başlamıştım. Hatta normal şartlarda mobilde ücretli oyun satın almayı pek sevmeyen ben, oynadığım 13. maçın sonunda oyunu satın almıştım (o zamanlar satın almak zorunluydu).

O denli sarmıştım ki oyuna; bilgisayarın başına oturuyor fakat telefonu şarja takıp 5-6 saat boyunca aralıksız bunu oynuyordum. İşler güçler aksıyor, devamlı olarak insanlara mahcup oluyordum. Derslerden falan hiç bahsetmiyorum bile dikkatinizi çektiyse. Zira o dönem derslerle aram pek iyi değildi, anlaşamıyorduk. Nedeni bilinmez bir husumet vardı aramızda, ne yapsak çözemiyorduk.

Her neyse.. Sonra oyunda baya bir ilerlediğim için sıkılıp bırakmıştım. Lakin İstanbul’un kuru gürültüsünden sıkılan ben, geçtiğimiz günlerde yatakta keyif yaptığım bir esnada, oyunu hatırlayıp tekrardan telefona kurdum. Tabi uzunca bir süredir oynamamanın verdiği hamlık ile başarısız bir başlangıç yaptım fakat antrenmanlarım devam ediyor, eski günlere döneceğim.

Eğer siz de ofiste, okulda sıkıntıdan patlıyor ve saracak bir oyun arıyorsanız, doğru yerdesiniz diyebilirim! Hele bir de futbolu seviyorsanız; emin olun tadından yenmez bu oyun.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin