Mükemmel Sevgili Nasıl Olunur?

0
27

Mükemmel sevgili nasıl olunur? Mükemmel bir sevgili arıyorsanız aşağıdaki tüyolara bir göz atmanızı öneriyoruz sizlere Sevgili bay ve bayanlar..

Olduğunuz mekan da dişi gözükün

Kıyafet seçiminizi çok iyi seçmelisiniz. Girdiğiniz bir mekan da hemen dikkati üstünüze çekmelisiniz ki partneriniz de sizi inceleme fırsatı bulsun. Bir Angelina Jolie Bir Pred Pit olmak sizin eliniz de bunu asla unutmayın..

Arkadaşlarıyla Tanışıp Kaynaşın

Bir ilişkinin en zor tarafı sevdiğiniz kişinin arkadaş çevresine kendinizi sevdirmek olmalıdır. Şimdiye kadar ki tanışmış olduğunuz kızlar bile hep aynı taktikle hareket etmektedirler. Şunu da bilmeniz de fayda var. İlk tanıştığınız insanlar belki sizi hemen sevmeyebilirler. Zaman içerisinde kaynaştıkça hal ve hareketleriniz doğrultusun da ya kendinizi sevdirirsiniz ya da itici gelebilirsiniz.

Cesur Yürekli Olun

Risk alabiliyorsanız o zaman kazanmışsınız demektir. Mesela örnek verecek olursak tehlike arz eden doğa yürüyüşü yapmanız ya da motorsiklet ile tehlikeli yollardan geçmeniz bir erkeğin gözünde sizi daha seksi kılabilmektedir.

Hiç bir şekilde Takıntılı birisi Olmayın

Vücudunuzun herhangi bir yerinde artık eksik aramaktan vazgeçin kendiniz gibi doğal olun ve kasmayın yok şuram da şu çıkmış yok bu sivilceler beni rahatsız ediyor gibi komplekse kapılan durumlardan olabildiğince kendinizi soyutlayıp uzak tutmaya çalışın. Karşınızdaki kişi zaten sizi siz olduğunuz için sevecektir.

Sevdiğinize Sevginizi Olabildiğince Gösterin

Çoğu bayan sevgisini herkesin içerisinde göstermekten utangaçlığından dolayı bir çekingen davranabilir. Onu yolda öpmeniz, elini sıkıca tutmanız sevginizin üst seviye de olduğunu gösterir. İçten bir gülüş ile sevginizi göstermenin en güzel şeklidir.

Esprili anlayışınız yüksek olsun

Bayanlar genel de espritüel erkeklerden çok hoşlanır ancak aşırıya kaçmamak kaydıyla. Nerede ne konuşmasını bildikten sonra espiri seviyesini de ayarlamanız gerekmektedir. Doğal olun ve ciddi ve mesefali olmaktan kaçının..


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin