Müge Anlı İle Tatlı Sert İletişim Bilgileri

0
119

İnternet üzerinde en çok merak edilen ve ulaşılamayan konulardan bir tanesi de Müge Anlı hanıma nasıl ulaşıp yardım isteyeceksiniz? Bu bir merak konusuydu. Evet şimdi aşağıda bunu sizlere açıkladık.

Müge Anlı 7’den 70’e kadar herkesin sorunları ve genel problemlerini dinleyerek bir çözüm yoluna gitmek için kendini şartlamış olan sunuculardan birisidir. Kendisine ulaştıktan hemen sonra istediğiniz soruyu dile getirebilir çözüm yolları arayabilirsiniz. Bu artık Müge Anlı ile çok kolay bir hal aldı.

Zor duruma düşenlerin dermanı, kayıp olan gençleri bulma da yardımcı olan bir çok sıkıntıya resmen derdinizi dermanı programı mutlaka izleyin ve katılım gösterin. Bende izliyorum bazen denk geldikçe ve olan olaylara çok ama çok üzülüyorum. Bu gençlik böyle nereye gidiyor demekten kendimi alamıyorum resmen. Yazık ya gerçekten çok yazık. Allah ailelerine ve yakınlarına sabırlar versin.

Herhangi özel yaşantınız da sıkıntıya mı düştünüz, darda mısınız? ya da birisi tarafından tehdit mi ediliyorsunuz, size şantaj mı yaptılar ya da tecavüze mi yeltendiler hiç düşünmeden elinizi çabuk tutup kendisine ulaşıp hemen bu konuda ki sıkıntılarınızı kendisine bire bir olarak anlatabilirsiniz. Emniyet ile birlikte hareket eden Anlı kısa süre içinde sorunlarınızı hemen çözeceksiniz.

Evet buradan kendilerine ulaşıp istediğiniz konu üzerinden bilgi alabilir ve kendisi ile yüz yüze görüşme fırsatı bulabilirsiniz.

Müge Anlıya Nasıl Ulaşabilirim?

Telefon ve İrtibat Bilgisi Numaraları
0212 639 42 63
0212 639 50 17

Yukarıda ki bu iletişim numaraları atv.com.tr resmi internet sayfaları üzerinden alınmıştır. Bunların dışında diğer numaralara lütfen itibar etmeyiniz.

Atv televizyonların da hafta içi her sabah programı seyretmeyin unutmayın..


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin