Muck Dizisi Oyuncu İsimleri Nelerdir?

0
100

Muck dizisi bir zamanlar show tv ekranlarında oynamış gençlerin fenomen haline gelmiş olan dizilerinden bir tanesi idi. Ancak 2011 senesinde başladı ve yine aynı sene içerisinde final yaptı. Tam olarak neden ve ne için final yaptığı konusunda bilgi bulunmuyor. Bizlerin tahminlerine göre reyting kurbanı olabilir diye düşünülmektedir.

Gerçekten gençlerin tek eğlencesi bu Muck adlı dizi idi. Bende zamanın da hem bölümünü izlemiş biri olarak böyle bir dizinin bitmesine gerçekten çok üzüldüğümü söyleyeceğim.

Genel de dizi üniversite ortamında geçiyordu. Üniversite öğrencilerin sıradan bir yaşantısını anlatıyor aslında. Üniversite yeni başlayacak olan ve halen daha okumaya devam eden kardeşlerimizin dizisiydi bu ama dediğimiz gibi ömrü o kadar uzun olmadı kısa süre içerisinde dizi sonlandı. Neyse ki hayırlısı böyle imiş o konuda fazla da yapacak bir şey yok 🙂

Evet sizlere daha önce bu dizi de rol almış oyuncuların listesini belirtmek istiyoruz. Muck adlı dizinin oyuncu kadrosu buyurun göz atabilirsiniz.

Muck Dizisi Oyuncu İsimleri Ve Yapımcıları Kimlerdir Nelerdir?

Yapım Yılı : 2011
Türkiye Yapımcı Şirket: Plato
Filmi Yapımcısı: Sinan Çetin
Filmin Yönetmeni : Can Sarcan

Oyuncu Kadrosu

Haluk Piyes, Azra Akın, Murat Serezli, Bedüki Selcan Dikmeni Selen Korkutan, Seda Telciler, Güntaç Özdemir, İsmet Şimşek, Ilgın Utin, Elçin Orçun, Ece Orhanözey, Özlem Aydın, Bilge Kösebalaban,Koray Özdemir, Doğa Konakoğlu, Alper Etiş, Bay J, Uğur Kıvılcım, Hale Caneroğlu, Hüseyin Köroğlu, Veysel Zaloğlu, Münhan Çınar, Bihter Delüv ve Basri Fırsat Bayraktar’ dır.

Şimdi burada ki bir çok oyuncu başka dizi ve filmler de başrol oyunculuğu yapmaktadır.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin