Mila Kunis’in Başrollerini Paylaştığı “Eyvah Annem Dağıttı 2” Fragmanı

0
103

Eyvah Annem Dağıttı bir serisinin ardından şimdide 2. serisi pek yakında sinemalar da olacak. Bir oldukça keyifli idi. Ben daha önce izlemiştim. İkinci serisinin de fragmanını az önce seyrettim. Birinci serisi kadar bu da çok güzel olmuş diyebilirim.

Komedi, eğlence ve dram hepsi bir arada sizlerle olacaktır. Filmi insanı resmen sürükleyip götürecek. Başrollerini Mila Kunis ve Kristen Bell‘in paylaşmış olduğu bu filmin fragmanını mutlaka sizlerin de seyretmesini istiyoruz. Eğlence ve komedi bu filmde üçe katlanmış durumda.

Birinci seride başarıyı yakalayıp çıtayı oldukça yükseltmişlerdi. Çatlak anneleri bakalım bu yeni bölümünde kızların başına neler getirecek neler. 🙂 Yılbaşı da yaklaşırken biraz da noel tadında bir film olmuş ve büyük ihtimalle ocak 2018 de vizyonlar da olacağı tahmin edilmektedir.

Bu filmi eminim ki sizler de çok merak ediyorsunuz. “Eyvah Annem Dağıttı 2” adlı filmin fragmanını hemen sizlere aşağıda video’yu belirttik. Ancak ilk serisini merak edenler var ise öncelikle 1.yi ardından 2. son serisini atmak istiyoruz. Umarız ki hoşunuza gidecektir. Herkese iyi seyirler dileriz.

Eyvah Annem Dağıttı 1 Fragman

İlk bölüm tanıtım fragmanı bu filmde 2 kadar harika izlemi iseniz mutlaka izleyin. Tavsiye ediyorum. Bu konuda sizlere kefilim arkadaşlar.

Eyvah Annem Dağıttı 2 Fragmanı İzle


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin