Maskelerden Korkan Köpeklerin En Komik Halleri Video

0
137

Köpek deyip geçmeyin. Bunlar bizlerin en sadık dostlarımızdır. Ancak bu küçük ve sevimli dostlarımıza ufak bir şaka yapılmış.

Maske ile köpeklerin tepkisini ölçmek için video yayınlanmış bende az önce seyrettim arkadaşlar sizler için hemen aşağıda bu video yu yayınlamak istiyorum.

İnsanlar, köpekleri yüzlerine takmış oldukları maske ile korkutmak istiyor kimi köpek korkarken kimisi ise hiç oralı bile olmuyor. Bu eğlenceli ve kahkaha dolu yüklü dakikalara sizler de ortak olmak için hemen video yu izleyebilirsiniz.

Ama gerçekten de bu maskeler ile korkulmayacak gibi de değil hani benim bile gece felan böyle bir şey karşıma çıksa bırakın köpekleri ben dahi korkarım bu inkar edilecek bir durum değil. Maskeler de gerçekten korkutucu ve ürkütücü olarak tasarlanmış zaten. Köpeklerin de bu şekilde bir tepki vermelerini normal olarak karşılamak lazım sanırım. 🙂

Böyle bir tepki de sizler ne yapardınız acaba arkadaşlar? Biz bunu da merak ediyoruz ve sizlerden bu konu hakkında yorumlarınızı hemen altta bulunan yorum kutusuna yazmanızı rica ediyoruz.

Bu eğlence yüklü videoyu izledikten sonra lütfen bizlere yorumlarınızı esirgemeyin arkadaşlar. Herkesi bu dostlarımız ile baş başa bırakmak istiyorum. İyi seyirler dileriz. 🙂

Maskelerden Korkan Köpeklerin En Komik Halleri Video İzle


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin