Mandalinacı Vay Deli Kanlı Gönlüm Vay Videoları

0
114

Youtube yeni internet fenomenlerinden bir tanesi de bu Veysel kardeşimizdir. Bu kardeşimiz pazar da mandalina ve çeşitlerini satarak para kazanmaya çalışıyor. Kendisi 21 yaşında aslen muşlu olan ama doğma büyüme bursa da geçimini sağlıyor. En büyük tutkusu ileride Murat Boz ile karşılıklı düet yapmak olduğunu söyledi.

Umarım kendisi de bir gün istediği bir yer de olur ve hayallerini kavuşur diyoruz. Bizler de sizlere aşağıda bir kaç video derlemesi yaptık. Bu arkadaşımızın bir kaç video’suna ulaşabileceksiniz.

Geçtiğimiz haftalar da Beyaz Show‘un programına da konuk olan Veysel’i artık tüm Türkiye tanıyor. Kendisi stüdyo ya gelirken yanında bir çok mandalina da getirip burada seyircilere tek tek dağıttılar. Biraz sohbetin ardından program içerisinde videolarını da seyrettiler. Bunun yanında ise Murat Boz hayranı olduğunu söylemiştik ve kendisinde de bir açıklama geldi. Twitter mesajından Veysel ile ilgili paylaşım da bulundu. En kısa süre de karşılıklı düet yapmak istediğini kabul edip tanışmak istiyor.

Kendi gibi kalbi de güzel olan mandalinacı arkadaşımızı canı gönülden tebrik ederiz. Sosyal Medya aracılığı ile sesini herkese duyurmayı kolayca başardı. Her zaman hayallerinizin peşinden gidin ve onu asla bırakmayın en sonunda size zaten olumlu bir şekilde geri dönüş sağlayacaktır.

Evet ben sözü artık daha fazla uzatmadan sizleri mandalinacı ile başa başa bırakmak istiyorum. Bir kaç videosunu aşağıdan keyifle seyredebilirsiniz. Hepinize iyi seyirler efendim..

Mandalinacı Vay Deli Kanlı Gönlüm Vay Videoları Seyret


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin