Luis Fonsi, Demi Lovato – Échame La Culpa Klibi

0
39

Luis Fonsi, Demi Lovato – Échame La Culpa Klibi İzleyin. Evet arkadaşlar Luis Fonsi’yi zaten bir önceki klibinden hatırladığımız üzere youtube üzerinden en fazla izlenen şarkılarından bir tanesini yapmıştı. Kendisine bu yolda başarılar diliyoruz.

Demi Lovato‘yu ise zamanın da dizi ve filmlerinden Disney Channel gibi kanallardan tanıyoruz. Özellikle de Kamp Rock adlı filmini ben çok sevmiştim. Ne yalan söyleyeyim halen daha bilgisayarım da kayıtlıdır bu kadının filmleri.

Geçtiğimiz hafta içerisinde youtube üzerinde dolaşırken bir de ne göreyim Luis Fonsi ve Demi Lovato ikisi beraber bir düet yapma kararı alıp Échame La Culpa adlı şarkıyı yapma kararı almışlar.

Klip gerçekten çok güzel ve tatlı olmuş sizlerin de izlemesini istiyorum. Aşağıda önce şarkının sözlerini paylaşacağız onun altında ise hemen klibini izlemeye başlayabilirsiniz. Şimdiden herkese iyi seyirler diliyoruz.

Luis Fonsi, Demi Lovato – Échame La Culpa Şarkı Sözleri

Solamente te falta un beso
Solamente te falta un beso
Ese beso que siempre te prometí
Échame la culpa
Solamente te falta un beso
Solamente te falta un beso
Ese beso que siempre te prometí
Échame la culpa

Luis Fonsi, Demi Lovato – Échame La Culpa Şarkısı Klibi Seyret

Arkadaşlar aşağıda sizler için klibden özenle sizler için seçmiş olduğumuz resimleri de paylaşmak istiyoruz. Özellikle de Demi Lovato hayranlarımız için buyrun aşağıdan resimlere hemen göz atabilirsiniz.

Luis Fonsi, Demi Lovato Klip Resimleri


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin