Kuruluş Öykümüz

0
174

Evet arkadaşlar tekrardan herkese merhaba,

Yine aylardan Ağustos 2017 aslında net sektörüne tekrar girmek gibi bir niyetim yoktu iş güç sosyal hayat derken artık insan bir nebze de olsa netten kopuyor diyebilirim.

Ancak dedim neden 2.ek bir işim olmasın düşündüm, taşındım ne yapayım ne edeyim. En sonunda sürekli güncellenen insanlara doğru bilgiler veren olumlu yönlendirmeler sağlayan Sosyal İçerik Siteyi açmaya karar verdim. Adını da inanın çok düşündüm. Uzun uğraşlar sonucu bir gece yarısı tam yatağıma girecek iken bu domain ismi aklıma geldi. Arattım ve boştaydı hemen bende aldım. 🙂 Umarım hakkımız da hayırlısı olur artık..

Bu fikir de nereden çıktı diye soracak olursanız ben geçen yine böyle bir yaz ayı Google da birşeyler arıyorum şimdi tam hatırlamıyorum da bir den ararken eski arşiv sitelerinin kayıtlı olduğu bir yere denk geldim bir den mazim gözümün önünde resmen canlandı diyebilirim ve bende hemen bir site açıp kaldığım yerden kesinlikle devam etmeliyim diye düşündüm.

Neyse ki arkadaşlar lafı da fazlaca uzatmak istemiyorum biraz uzun uğraşlar sonucunda budioki Sosyal İçerik sitemizi aktif hale getirmiş bulunmaktayım. Hepiniz eğlenceli vakitler geçirmeniz dileği ile.. Umarız ki sitemizi beğenmişsinizdir.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin