Kızların Size Aşık Olmasını Sağlayacak 5 İpucu

0
22

Evet günümüz de kadınları anlamak biraz zordur. Ancak sizlere verecek olduğumuz tüyolar sayesinde kadınların size aşık olmasını kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Kadınlar, kendisine aradığı erkeği önce iyice bir süser. Ardından güvenebileceğini hissettiği an yakınlık kurmaya çalışır. Diğer türlü işiniz maalesef çok zor. En iyisi mi siz başka denizlere yelken açın daha iyi..

Öncelikle bayanları anlamak bir sanattır. Bayanların ne istediğini neler yaptığını nelerden hoşlandığını önce bir araştırıp uygulamanız gerekmektedir. İşte sizlere altın değerinde olan bayanları kendinize nasıl aşık edebilirsiniz 5 altın kuralı hemen açıkladık.

Kızların Size Aşık Olmasını Sağlayacak 5 İpucu

1. Bağımsız Olun, yani hiç birşeye bağımlı kalmayın. Kendi bildiğiniz doğrultu üzerinde hareket edin. Kendinizin mutlaka özgüveni olmalı. Kendi kararlarınızı kendiniz verin. Başkasının ağzına bakarak kesinlikle hareket etmeyin. Bu sizi yanlış yönlendirmiş olur. Mutsuz sonda kaçınılmaz olur.

2. Tutkunuz Olsun, evet mutlaka bir hobi ile ilgilenin. Bayanlar genel de gitar tarzı müzik aletlerinden hoşlanırlar. Bu size artı bir avantaj kadar hiç olmadı gitar çalmayı öğrenin. Bunun yanı sıra kendinize başka eğlenceli hobiler de edinebilirsiniz.

3. Espri Yeteneği, bayanlar kendisini güldürebilen espritüel erkeklerden hoşlanırlar. Gittiğiniz bir mekan da ya da arkadaş çevreniz de bir konu açılır ve sizde buna espiri ile yaklaşım yaparsanız bu bayanın dikkatini çeker belki de size ilgi duymaya başlar. Ancak tabi şu da var. Espiri dozunu tam iyi ayarlayın öyle fazla aşırıya kaçmayın. Aşırıya kaçan ve bel altı muhabbetler den bayanlar hiç haz almazlar. Bunu da dikkate almanız da fayda var.

4. Kendizi Anlatın, karşınızdakini sıkmadan kendinizi doğru bir şekilde ifade etmeye çalışın. Çünkü çoğu kadın konuşmayı çok sever. Öyle sus pus içine kapanıp erkeklerden pek hoşlanmazlar. Girişken olun. Sakin ve tane tane anlatmanız gereken şeyleri kadınlara anlatın. Zaten karşı taraf sizden hoşlanıyorsa ne demek istediğinizi bir şekilde anlamaya çalışacaktır. Bundan emin olabilirsiniz.

5. İlginizi Belli Edin, karşı tarafla ilgilendiğinizi belli edin. Bayanlar genel de ilgi isterler ve kendisi ile ilgilenen erkeklerden daha çok hoşlanırlar. Bunu anlamanın bir kaç yolu vardır. Mesela örnek verecek olursak bir kadında üzerinde ya da teninde bir değişiklik görürseniz bunu mutlaka kendisine söyleyin. Söylediğiniz taktir de bu bayanın hoşuna gidecektir. Ancak kesinlikle olumsuz bir şekilde değil olumlu bir şekilde konuşun. Yoksa durum tam tersine dönebilir. 🙂


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin