Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Formu

0
41

Atv ekranların da halen daha yayın hayatına devam eden Kim Milyoner Olmak İster adlı yarışma programına sizler de başvuru da bulunmak ister misiniz?

Aşağıda sizlere detaylı açıklama halinde sunduk. Talimatları inceleyerek sizler de kolayca hemen başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

2014 senesine kadar Kim Beş Surat Milyar İster? ismiyle uygulamanın sunuculuğunu yapmış Kenan Işık, geçirdiği beyin kanaması hasebiyle sunuculuğu bırakınca, adına birçok meşhur şahıs yarışmayı sunmaya başlamıştır.
Selçuk Yöntem’in 3 sene süresince sunmuş olduğu Kim Milyoner Olmak İster? uygulamasını bu sene Murat Yıldırım sunmaya başlamıştır.

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına başvurmak içersinde ATV’nin sitesini ziyaret ederek Uygulamalar sekmesine tıklanmalı, oradan müsabaka seçilerek müracaat formuna ulaşılmalıdır.
Formdaki bulgular doğru ve noksansız bir biçimde doldurulduktan hemen sonra taahhütnamede belirti edilen şartlara uyan bir resim siteye yüklenerek müracaat tamamlanmalıdır.

Başvuru formunun nihayetinde bulunan “Kişisel bilgilere ait etkileşim metni” bölümü kesinlikle okunmalı, paylaşılan fotoğrafların ve bulguların ilerde kanal doğrulusunda uygulanması durumunda meydana gelebilecek haller ile ilgili bilgili olunmalıdır.

Pek defa şahıs hiçbir katılım şartını okumadan onaylamaya alıştığı içersinde bu tip hallerde neresi olursa olsun bütün maddeler dikkatli bir şekilde araştırmalıdır.

ATV’nin internet sitesi dışında hiçbir yerden müracaat formu doldurulmamalı, bilhassa müracaat karşılığında ücret isteyen şahıslara haysiyet edilmemelidir.

Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Formu

Başvuru yapmış adaylar Kim Milyoner Olmak İster etkileşim numarası olan 444 88 8 1 telefonu arayarak başvuruları ile ilgili bilgili olabilirler.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin