Kerimcan Durmaz Ne Kadar Kazanıyor?

0
187

Kendisini ilk olarak Sosyal Medya Fenomeni olarak tanımıştık. Ancak kısa süre içerisinde bir anda ünlenmeye başladı ve bir çok yerde sahne alıyor. Başarılarının devamını dileriz.

Kerimcan Durmaz, geçtiğimiz haftalarda gazeteye vermiş olduğu demecinde bir çok çarpıcı açıklamalar da bulundu ve ne kadar kazanıyorsun sorusuna ise bakalım ne dedi..

5 kişilik bir ailenin çocuğuyum. 2 tane ablam var. Onları canımdan daha çok seviyorum. Küçükken Barbie bebeklere karşı ilgim vardı onları çok severdim. Özellikle onun saçları ile düzenlemeler yapardım. Babamın eskiden balık işletmesi vardı.

Maddi imkanlarımız Allah’a şükür çok çok iyiydi. Her zaman harçlığımı ben söylemeden bana kendisi verirdi. Ama bana vermiş olduğu para benim hayallerim bile olamazdı. Çünkü baba parasını kullanırken bir değil 2 kez düşünmek zorunda kalıyorsun. Kendi paranı ise bir kalemde harcayabiliyorsun.

Ayda ne kadar kazanıyorum inanın ben dahi bilmiyorum artık belli bir yerden sonra saymayı bıraktım. Gezmeyi ve çok iyi giyinmeyi seven biriyim. Yani kısaca sosyatik takılmayı seviyorum.

Akrep Burcu grubundayım. Aşırı derecede kıskançlığım vardır. Sevgilim olacak insanın hiç bir Sosyal Medya hesabı olamaz. Buna asla müsaade etmem. Böyle bir kişiliğim var çünkü.

Gerçekten birini seversem ve ona aşık olursam kesinlikle o kişiye yanlış bir şey yapmam yani aldatmam. Ayrıldığım da ise kesinlikle dost olarak kalamam. Yani mantıken de kalınmamalı zaten.

Kim Kardashian özel gösterişli hayatını çok severim. Hep onu örnek almışımdır. Gerçekten çok hoşuma giden de bir bayandır zaten. Küçüklüğümden beri onun yaşantısı gibi bir hayat istemişimdir. Para, araba lüks yat gibi.. Ama Allah’ a şükürler olsun ki bu dediklerimi şu anda bir bir gerçekleştiriyorum. Yeter ki sizde isteyin. Bu hayatta olmayacak diye bir şey kesinlikle yoktur. Karamsarlığa kapılmayın kendinizi her yerde göstermekten çekinmeyin.

Besmele çekmeden asla dışarıya adımımı atmam. Ayetel Kürsi mi de okumadan sahnelere çıkmam. Bunların beni koruduğunu biliyorum. Bana manevi destek oluyorlar. Allah’a şükür ki Müslüman anne babanın bir bireyiyim bende Müslümanım.

Eğer ileri de olursa şayet her yerimi sigortalatmak istiyorum. Şeklinde yorumlar da bulunda neyse kendisine bu sosyatik alemin de başarılarının devamını dileriz. 🙂


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin