Kedilerin Kendi Aralarında Yemek Yarışması Video

0
83

Kedilerin ne kadar sevimli birer hayvan olduğunu biliyoruz. Kimileri evinde beslerken kimileri de evinin bahçesinde hayvanlara sıcak bir yuva hazırlamak istiyor. Sizin nasıl yemek yeme alışkanlığınız varsa daha doğrusu buna günlük olarak ihtiyacınız var ise kedilerin de aynı şekilde yeme ve içmeye alışkanlıkları vardır.

Bunun nedeni ise arkadaşlar hiç bir canlı su içmeden ya da beslenemeden yaşayamaz. Yani kısacası yaşam diye bir şey olmaz. Bunun için her canlı sağlıklı beslenmelidir. Sokak hayvanları için ise lütfen evinizin ya da kapınızın önüne küçük bir kap koyarak içine su, süt ve hayvan maması koyup ya da et parçaları ile doldurabilirsiniz. Lütfen bu özene herkesin dikkat etmesini rica ediyorum.

Yemek artıklarınızı çöpe kesinlikle atmayın. Bunu atmak yerine kedi ya da köpeklere uygun mekanlara koyup verebilirsiniz. Hem sevaba girmiş olursunuz hemde aç hayvanların karnını doyurursunuz.

Evet arkadaşlar aşağıda sizlere verecek olduğum video da hem sempatik hemde birbirinden şirin olan kedilerin yemek yeme yarışmasını göreceksiniz. Video’yu izledikten sonra ne kadar şirin bir şekilde önlerindeki yemekleri bitiriyorlar bunu da görmüş olacaksınız.

Kediler bana göre arkadaşlar köpekler den sonra dünya’nın en tatlı ve cana yakın hayvanları olarak bilinmektedir. Ancak nankörlükleri vardır evet bu konuda herkese hak veriyorum. Ama ne yapalım bu da onların bir özelliği bu durum da ne yazık ki fazla da yapacak bir şey yok.

Ben video izledim ve resmen bayıldığımı söyleyebilirim eminim ki sizler de izledikten sonra bana hak vereceksiniz. 🙂 yok böyle bir yemek yeme. Hem akıllılar hemde ne yapması gerektiğini çok da iyi biliyorlar bu yaramazların video su işte burada. Herkese iyi seyirler diliyorum.

Kedilerin Kendi Aralarında Yemek Yarışması Video İzle


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin