Kaptan Tsubasa’nın Merakla Beklenen Fragman Videosu

0
103

Kaptan Tsubasa’yı doksanlar da yaşayan arkadaşlarımız aslında çok daha iyi bilirler. Bizler bu çizgi filmlerle büyüdük. Aradan aylar ve yıllar geçse de hiç bir şey eskimiyor her şey olduğu gibi kalıyor.

Kaptan Tsubasa adlı çizgi dizi 24 bölüm ve 2 sezondan oluşan yeni video görüntüleri şu anda internete düşmüş durumda. Bu çizgi diziyi sevenler ve yeniden izlemek isteyenler yeni bölümünün fragman videosunu sizlere aşağıda yayınladık.

Kaptan Tsubasa, 1981 yıllarında Yoichi Takahashi adlı bir kişi tarafından yaratılmış olan bir karakterdir. Kendisine de böyle bir baş yapıt yaptığından dolayı şükranlarımızı sunmak istiyoruz. Öncelikle ilk olarak manga serisi olarak piyasaya sürülmüştür.

Daha sonra bu tutunca ardından anime şeklinde Tsubasa ya uyarlanıp o şekilde biz izleyicilerin karşısına çıkma kararı almışlardır. Bu öykü Japonya da geçmektedir. Japon genç takımının günlük futbol yaşantısını bizlere bire bir anlatıyor. Diziyi ister Türkçe isterseniz İngilizce olarak da seyredebilirsiniz.

Bununla beraber daha bir çok çizgi dizi de yeni bölümleri ile bizlerle olacak bununda sürprizini sizlere aktarmak istiyorum. Özellikle bu haberimiz çocukları da ilgilendirmektedir. Ancak bu çizgi filmleri izlerken derslerinizi de ihmal etmeyin ha ona göre bak..

Eski bir çok bölümünü ise video kanallarından bulup seyredebilirsiniz. Bunun için sizlere Youtube adlı uygulamayı öneriyorum. Akıllı cihazlarınız dan indirip telefonunuz da bulundurmanız gereken yazılımlardan bir tanesidir.

Kaptan Tsubasa’nın Merakla Beklenen Fragman Videosu


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin