Kanal D Yeni Bir Ben Başvuru Formu

0
41

Kanal D de sizlerle yeniden buluşmayı planlayan Yeni Bir Ben adlı program daha önceleri bir kaç televizyon kanalında daha yayınlanmıştı. Bu sefer de Kanal D ekranların da bu programı göreceğiz. Şu an için başvurular başlamış durumdadır. Yakında Tv ekranlarında olacak. Sizlerde hemen başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Başvuru için gereken şartlar ise şunlardır;

Yeni Bir Ben adlı programa katılmak için gerçek bir fotoğrafınızı net görülür bir şekilde makyajsız bir şekilde göndermeniz gerekmektedir. Aksi taktir de kabul edilmeyebilir. Çünkü programın formatın da doğallık var.

Formu doldururken eksiksiz bir şekilde Adınızı, Soyadınızı, Yaşamış olduğunuz şehri, telefon numaranızı, doğum tarihinizi, medeni durumu, boy, kilo, daha önce estetik oldunuz mu, botoks, dolgu veya kaş uygulaması mevcut mu, modayı ne kadar takip ediyorsunuz, giyinme tarzınız nasıldır, daha önce herhangi bir yarışma programına canlı katıldınız mı eğer ki katıldı iseniz isimleri nelerdir gibi sorular sizlere sorulacaktır. Bu gibi sizden istenen önemli bilgileri Kanal D personellerine gönderdikten sonra haber beklemelisiniz. Gönderdiğiniz başvurunuz incelendikten sonra sizlere mutlaka geri dönüş sağlanacaktır.

Sizlere hemen aşağıda verecek olduğumuz site üzerinden başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Yönlendirileceğiniz sayfa Kanal D’nin resmi internet sayfasıdır. Bu sayfa dışında hiç bir siteye başvurunuzu doldurmayın ve göndermeyin. Bunu da uyarı olarak sizlere bildirmek istedik. Herkese bol şans dileriz. Umarız ki bu güzel şans sizlere de güler diyoruz..

Kanal D Yeni Bir Ben Başvuru Formu

TIKLA BAŞVUR!


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin