Kanal D Şöhret Kafası Başvuru Formu

0
60

Kendisini daha önce 3 Adam adlı program dan tanımış olduğunuz ünlü şovmenler den birisi Eser Yenenler şimdi tek başına bir program yapmak için kolları sıvamış durumda.

Sanırım bundan böyle tv8 ekranlarında daha önce yayınlanan 3 adam adlı eğlence programına uzun bir süre ara vermişler gibi gözüküyor. Ya da yayından tamamen kaldırılmış ta olabilir.

Eser’i zaten daha önce de farklı projelerde de gördüğümüz için ne kadar komik ve sempatik bir kişilik olduğunu hepimiz biliyoruz. Bir dönem de Acun’un programlarından birisi olan Yetenek Sizsiniz Türkiye adlı programda da jüri üyeliği de yapmıştır.

Kanal D ekranlarında yep yeni bir program daha başlıyor. Programın adı ise Şöhret Kafası bu yeni yarışma programı izleyiciler ile çok yakında buluşacak. Program 9 Temmuz da saat 20.00 da Kanal D’de olacaktır. Çok renkli formatı ile biz izleyenleri kahkaha tufanı bekliyor olacak.

Espri ve güler yüzü ile izleyenleri şenlendirecek programa resmen renk katacağa benziyor. Bu programda yok yok desek yeridir. Bol ödüllü ve yarışmalı program da büyük ödülün sahibi sizde olabilirsiniz. Bunun için yapmanız gerekenler sizlere aşağıda vermiş olduğum formu Kanal D sitesine gönderip beklemektir.

Yöneticiler sizlerin CV’lerini inceledikten sonra mutlaka geri dönüş sağlarlar. Bunun için öncelikle biraz sabırlı olmanızı tavsiye ederim. Umarım bu güzel şans sizlerinde yüzüne güler. Sizler de hem Eser’le tanışmış olursunuz hemde bu programın keyfini çıkartırsınız.

Eğlenceli ve bol ödüllü yarışmada katılan herkese başarılar diliyorum. Umarız ki şans sizden yana olur diyorum ve aşağıda sizlere başvuru formu linkini paylaşıyorum.

Şöhret Kafası Fragmanı

Kanal D Şöhret Kafası Başvuru Formu

HEMEN BAŞVUR!


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin