Kanal D Macera Gemisi Başvuru Formu

0
45

Kanal D Macera Gemisi Başvuru Formu – Kanal D de yayınlanmaya başladığı ilk günden bu yana izlenme rekorları kıran ve sizlere de tavsiye etmekte olduğum Macera Gemisi adlı yarışmaya başvurmak ister miydiniz? Evet dediğinizi şimdiden duyuyor gibi hissettim kendimi 🙂

İşte Macera Gemisi Programı Başvuru Formu ve Şartları:

24 Mayıs Çarşamba günü Kanal D ekranında başlamış olan ve günden güne popülerliğini arttırmaya devam eden Macera Gemisin de sizler de yerinizi hemen alabilirsiniz. Artık bu yaz sıcakların da macera deniz de yaşanacak. Ege’nin mas mavi suların da harika bir Gemi sizleri bekliyor olacak.

Birbirinden iddia lı rakipler ve 2 çift olmak üzere başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Hayal gibi bir yolculuk ve kıran kırana kıyasıya rekabet sizleri bekliyor.

Zorlu görevler, aşılması gereken parkurlar, zamanın da teslim edilmesi gereken önemli işler ve daha fazlası Macera Gemisin de olacak.

Çok yoruldum ben yapamayacağım artık bitsin demek yok! çünkü sonunda sizlere bir çok sürprizler bekliyor olacak. Her liman da farklı maceralar her ada da ayrı bir heyecan tufanı. Artık geminiz maceralara yelken açmak için demir alma vaktinin geldiğini söylüyor.

Hadi ne duruyorsunuz bu maceraya hemen sizler de ortak olun bu heyecanı eşinizle birlikte yaşayın.. Yarışma heyecanını gemi de yaşama fırsatı bulun.

Macera Gemisi Her Çarşamba Kanal D de sakın kaçırmayın.

BAŞVURU FORMU

TIKLA


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin