Kanal D Çok Tatlı! Başvuru Formu

0
45

Programın adında da anlaşıldığı üzere Çok Tatlı yakında Kanal D de olacaktır. Öncelikle eğlence dolu olan bu programı mutlaka seyretmelisiniz.

Programın kısaca biçiminden sizlere söz edecek olursam program çocuklar üzerine kurulu. Peki sizler çocuğunuzu ne kadar tanıyorsunuz? Çocukları sınamak istiyorsanız bu program size göre ve hemen müracaatlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Hadi bir laf vardır derler ki Çocuktan Al Haberi derler. İşte bu program da aynı öyle bir formatta. Zeki çocuklara birbirinden eğlenceli ve neşeli sorular sorulacaktır. Çocuklar da bu sorulan sorulara karşılık cevaplar vereceklerdir. Çocuğunuzu kelimeler ile tarif edebilir misiniz? Çocuğunuz uslu mu, dürüst mü, yoksa sabırsız mı? Peki ona bir görev verdiniz diyelim bu görevleri istenildiği gibi yerini getirebiliyor mu? Acaba ona bir kaç büyük bir ödül verilse seçimini hangisinden yana kullanır. Evet kazanmaya ve eğlenmeye hazırlıklı olun yeri gelecek kahkahalar ile güleceksiniz yeri gelecek. Eğlencenin dibine vuracaksınız.

Peki hadi öyleyse ne duruyorsunuz hanımlar ve beyler hemen sizler de programa başvurularınızı şimdi gerçekleştirebilirsiniz. Program çok kısa bir süre sonra başlayacaktır. Başlamadan önce başvurunuzu yapın ki sizler daha önler de olup seçilme şansınız daha yüksek olacaktır. Şimdiden seçme ve elemeler başlamış durumda. Hemen formu doldurup sizde şansınızı arttırın. Olumlu bir gelişme de mutlaka sizlere geri dönüş sağlayacaklardır. Herkese bol şans diliyoruz. İşte başvuru formu..

Kanal D Çok Tatlı! Başvuru Formu

TIKLA BAŞVURU YAP!


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin