Kanal D Çarkıfelek Programı Başvuru Formu

0
42

Hafta sonlarının vazgeçilmez programlarından birisi olan eğlence yüklü program Çarkıfelek Kanal D de yeniden başladı daha önceleri bilindiği üzere programı Mehmet Ali Erbil sunuyordu ancak sunucusu değiştikten sonra Emre Karayel’in sunduğu ve Emel Özkızıltaş’ın hosteslik yaptığı program tekrar başladı. Ancak bu da gerçekten hakkıyla sunuyor diyebiliriz.

Program da yok yok 🙂 her türlü eğlenceyi burada bulabileceksiniz. Çarkı çevirdikten sonra akıllı tahta da sizlere sunulan kelimeleri tek tek tahmin edip bulmaktır. Siz buldukça puan toplayacak ve bu toplamış olduğunuz puanlar ile orada çarşıya giderek istediğiniz bir elektronik eşyayı alabilirsiniz. Bunun yanında ise eğer programın sonunda en çok puana siz sahipseniz sizlere verilen zarfların arasında o büyük ödül olan araba da sizlerin olabilir.

Ancak tabi bunun için yine size akıllı tahta da soru sorulacak. BCDYZİ bunlar sizlere verilen harfler sizden 3 sesli bir sessiz harf istenecektir. Bunları da tahmin ettikten sonra tahta da hangi harfler açılacak bunu göreceksiniz. Daha sonra 30 saniye içerisinde bunu tahmin etmeniz gerekiyor. Eğer ki bilirseniz o zarfın içerisinde ki ödül sizin olacak. Eğer ki bilemezseniz maalesef yapacak bir şey yok. Çarşıdan aldığınız ödüller ile yetinmek zorunda kalacaksınız. Bunun yanında eğlenmeniz de cabası olacak tabi ki 🙂

Hemen sizler de bu programa başvurunuzu yapıp ister seyirci olabilirsiniz isterseniz de yarışmacı olarak programa katılıp yeteneğinizi ve bilgilerinizi konuşturabilirsiniz. Sizlere aşağıda başvuru formu bilgilerini veriyorum. Herkese bol şans dileriz..

Kanal D Çarkıfelek Programı Başvuru Formu

TIKLA BAŞVUR!


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin