Kanal D 19 Programı Başvuru Formu

0
42

Kanal D 19 Programı Başvuru Formu Kanal D ekranların da yep yeni farklı konsept ile 19 adlı yarışma programı daha başlamış bulunmakta.

Sizler de 19 adlı yarışma programına katılıp bilginizi ve zekanızı test edebilirsiniz. Ben kendime güveniyorum diyorsanız o zaman bu program tam size göre demektir. Her yaştan kesimin katılabileceği hem zeka programı hemde eğlenceli vakit geçirebileceğiniz bir düzeyde format olmuş diyebilirim. Sizler de hünerlerinizi bu program da hemen sergileyebilirsiniz.

Sunuculuğunu Barış Kılıç’ın üstlenmiş olduğu “19” ilk bölümüyle yayın hayatına başladı. 19’da iki güçlü yarışmacının düellosuna tanıklık etmiş olacağız.

Yarışmacıların kahraman olup milyonlar kazanacak olduğu bu dönemde “19” her hafta Kanal D’de ekranlarında olacak. Bu programı sakın kaçırmayın bence kaçıran olursa çok üzüleceğini söyleyebilirim.

Tam tamına 19 Milyon TL kazanmak kim istemez ki Evet Evet yanlış duymadınız tam olarak 19 Milyon TL yarışmacılara dağıtılacak ama tabi bununda bir şartı var elbette.. Evet sizde bu paradan payınızı almak istiyorsanız hemen programa başvuru da bulunmanız gerekmektedir. Başvuru ve detaylar için sizlere aşağıda vermiş olduğumuz link bağlantısı üzerinden hem detaylara ulaşabilirsiniz. Hemde başvurunuzu hızlı ve kolay bir şekilde tamamlamış olursunuz. Herkese iyi eğlenceler ve bol şanslar diliyoruz..

Yapmanız gereken şey aslında çok basit kendinizi hazır hissettiğiniz bir an Kanal D’nin resmi internet sayfası üzerinden başvurularınızı hemen gerçekleştirmektir.

19 Programı Başvuru Formu Formu :

TIKLA


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin