Kahve Muhabbetleri

0
38

Bundan önceki yazımda bahsetmiş olduğum “Kahve Muhabbetleri” projesine biran önce başlamak, büyük bir heyecanla videoları size sunmak istiyorum. Bu sebeptendir ki; neredeyse her dakika projeyi düşünüyor; “nerede, nasıl, ne şekilde?” gibisinden çeşitli sorularla, kafamda bir düzen oturtmaya çalışıyorum.

Aslına bakılırsa; düşüne düşüne kağıt üzerinde bir şeyleri netleştirmeyi de başardım.. Lakin siz de kabul edersiniz ki; planlanan bazı şeyleri %100 gerçeğe dökmek pek de kolay olmuyor. Bu yüzden projeyle alakalı “öyle kaliteli yapacağım, böyle zevkli olacak, dehşet ötesi olacak” gibi uçuk iddialarım yok. Sizlere vereceğim tek garanti; konu her ne olursa olsun inanılmaz “samimi” içerikler üretecek olmamızdır.

Yine bu konuyla alakalı olarak; önceki yazımda projeyi duyurmamın ardından çok kişiden olumlu yorumlar aldım. Blog’larda etkileşimin ne kadar önemli olduğuna bir kez daha bizzat yaşayarak şahit oldum. Zira gelen yorumlar beni acayip derecede gaza getirip “yapacağız uleeen!” diye haykırmama sebep oldu. En önemlisi de; “konuklar sıkıntı olur mu?” acaba sorusu ortadan kalktı. Çünkü daha projeyi yapmadan bir sürü insanla kahve için sözleştik bile!

Hatta ve hatta ilk 3 videonun konukları belli bile diyebilirim!

İlk videoda bana, projenin fikir ortaklarından olan can dostum, canım kardeşim Resul Korkmaz eşlik edecek!

İkinci videoda kalemine büyük saygı duyduğum, duruşuyla, ağabeyliğiyle her şeyin en güzelini hak eden Çağrı Mustafa Alkan nam-ı diğer Suskumru ile olacağız!

Üçüncü videoda ise “bir blog nasıl pazarlanır?” sorusuna örnek olarak gösterilebilecek Fozdemir‘in sahibi yakın dostum Fatih Özdemir ile olacağız!

Nasıl Yapacağız?

Daha önce belirlediğimiz bir mekanda buluşacak ve yine daha önce belirleyip üzerinde araştırma yaptığımız bir konu hakkında sohbet edeceğiz. Bazen tartışacak bazen hemfikir olup konu üzerine beyin fırtınası yapacağız.

Ne Zaman Başlıyor?

Çok kısa bir süre sonra.

Sizi seviyor, çokça öpüyorum! ♥


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin