Kadınların Erkeklerden İstediği 10 Şey Nedir?

0
23

Evet Kadınlar Erkeklerde Ne Arar bu konuyu sizler için araştırdık ve genel bir derleme yaptık. Buyurun detayları inceleyebilirsiniz..

Kadınlar, Erkeklere göre biraz daha farklı yapıdadır ve düşünceleri de tamamıyla farklıdır. Bu yüzden bazı konular da bayanlar erkeklerin ne yazık ki önüne geçebiliyor.

Kadınların erkekler de aramış olduğu bazı olmazsa olmaz istekler var ki bu her bir isteği erkeği çoğu zaman zor durumda bırakabilmektedir. Ancak bu durum tabi ki bayandan bayana değişkenlik gösterebilmektedir. Her bayanı da bir tutmamak gerekiyor.

Erkekler ise kadınları maalesef ne istediklerini tam anlamıyla kestiremediği için huyundan ve suyundan gitmede zorluk çekebiliyor. Bu da erkeği sıkıntı içine sokuyor. Peki bu anlaşılması güç istekler gerçekten de zor mu hadi gelin hep birlikte bakalım..

Kadınların Erkeklerden İstediği 10 Şey ?

1. Dürüstlük, mutlaka olmazsa olmazların arasındadır. Kadınlar dürüst olmayan kendisine yalan söyleyen erkeklerden hoşlanmazlar zaten bu kanıtlanmış bir durumdur. Birisi ile görüştüğünüz de mutlaka acıda olsa dürüst olup gerçekleri söylemeniz de fayda var. Kadının gözünde değeriniz bir kat daha artacaktır. Ancak her doğru her ortamda söylenmeyeceğini de hatırlatmak isteriz. En azından dolaylı yoldan bir şekilde karşı tarafa bu durumu hissettirebilirsiniz.

2. Yakışıklılık ve çekici olma, evet bir erkek de olmazsa olmazlardan birisi de yakışıklı olmaktadır. Maalesef kızlar ne kadar bu durumu inkar etse de durum biraz farklı. Bayanlar genel de yakışıklı kendine bakan ve özen gösteren erkekler den daha çok hoşlanırlar. Tabi çekiciklik de mutlaka bir nebze de olmalıdır.

3. Güven, güven konusu herşeyi önüne geçmektedir. Yakışıklılık, karizmatiklik bir yana dursun eğer size güveni bir nebze dahi azalmışsa bile artık onun gözünde siz bir hiçsiniz demektir. Bu yüzden bir bayanın güvenini sarsacak her türlü olumsuzluklardan olabildiğince uzak durmanız da fayda var.

4. Sürprizler, Hediyeler, bayanlar bir erkeğin kendisine yapacak olduğu gizli sürprizleri pek kestiremezler ama hissedebilirler. Onu mutlaka küçük hediyelerle mutlu etmeye çalışın. Çünkü kadınlar böyle şeylere çok dikkat eder ve önem verirler. Sizin ona alacağınız en ufak hediye bile bir bayanın gözünde dünyanın en değerli hediyesi olarak kabul edilir.

5. İlgi Görmek, evet kadınlar ilgi görmekten son derece hoşlanırlar. Tabi ilgili kim istemez ki? İlgi gösteren bir erkeği resmen başının taçı yaparlar ama tabi ileriye kaçmamak kaydıyla. Bayanları şımartmak güzel birşey ama siz yine de öyle çok fazla yüz vermeyin sonra astarını istemeye kalkarlar. 🙂 Tabi şaka bir yana siz yine de dozunda ilgi göstermeye özen gösterin.

6. Romantizm, Örneğin el ele bir sahil kenarında yürümek bile romantizim gelebiliyor. Bunun yanı sıra ruha iyi gelecek şeyler de öyle tabi ki. Kadınların en çok hoşuna gittiği durumlardan biri de romantizim dir. Romantik erkeklere bayılırlar. Ona güzel bir mum ışında ve çiçekler ile süslenmiş akşam yemeği hazırlayın. Kırmızı şarabınızı açın. bakalım size karşı olan tepkisi ne olacak görün. Ama tabi bunları da yaparken dikkat etmeniz gereken hususlar var. Maddi durumunuzu da göz önünde bulundurarak hareket edin.

7. Nezaket, karşıda ki kim olursa olsun bu bayan ve erkek için de geçerli bir durum. Karşınızdakini kırmadan incitmeden tatlı bir dille uyarmanız sizi her zaman bir adım öne taşıyacaktır. Hır gür kavga ile hiç bir yere varılamayacağı gibi sizi sonunu göremeyeceğiniz yanlış bir duruma sevk etmekten başka hiç bir işe yaramaz. O yüzden mutlaka kibarlığınızı ve nezaketinizi koruyun.

8. Saygı, bir bayan kendisine saygı duyulmasını ister ki karşısındakine de aynı durumu yansıtır. Saygı bazı şeylerin önüne geçmektedir. Önce bir kadından önce bir insandır. Karşınızdakine saygılı olun ki sizde saygı bulasınız. Her 2 tarafta ortak bir karar alıp fikirlere saygı duyulmak zorunda. Önceden hep erkeğin dediği olurdu. Şimdi artık devir öyle değil ortak kararlar alınıp bir nokta da anlaşmaya varılmalıdır.

9. Uzun Süreli Performans, aslında bu kadınların biraz çekinmiş olduğu bir konu ama erkeklere göre kadınlar daha fazla cinselliğe ihtiyaç duymakta ve daha fazla isteklidirler. Ancak bunu itiraf etme konusunda oldukça çekingendirler. Bayanlar için cinsellik denilince hemen konuyu başka yönlere çekerler. Böyle durumlar da çok hassastırlar.

10. Ve son olarak tabi ki Para, Nopolyon bile ne demiş; para, para, para 🙂 para günümüzde bir alışkanlık değil bir ihtiyaçtır. Para olmadan ne yazık ki hiç birşey elde edemiyoruz. Dışarı çıksa bile en az günde 50 TL harcayıp eve geri dönüyoruz. Para herşeyin önünde güçlü bir kağıt birimidir. En olmadık kapıları bile rahatlıkla açabilir. Kadınların beklediği en etkili şeylerin başında da para gelir. Çünkü bayanlar sürekli olarak alışveriş yapmayı ve yeni çıkan moda trend ne varsa hemen alıp denemek isterler.

Umarım paylaşılan bilgileri yararlı bulmuşsunuzdur. 🙂


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin