Kadınların En Hassas Noktaları Neresidir?

0
25

Kadınlar nelerden hoşlanır? Kadınların en hassas noktaları neresidir. Evet sizlere bu konuyla ilgili olarak biraz bilgi vermeye çalışacağız.

Günümüz de kadınları anlamak oldukça zor ve güçtür. Bunu bir puzzle olarak düşünebilirsiniz. Puzzle ne kadar zor ve uğraştırıcı ise işte kadınlar da aynı böyledir. Nasıl hareket etmemiz gerektiğini hangi noktalara değinmek gerekir bilmek oldukça güçtür.

İşte Kadınların En Hassas Noktaları

1- Kolunun Ön Tarafına Dokunun. Kadınlar genel de partnerlerine karşı oldukça sadıktırlar. Kadının hassas noktalarından birisi ise kolunun ön kısmıdır. Bu sırada gözlerine bakıp konuşmaya devam ederek reaksiyonunu ölçebilirsiniz.

2- Baldırıyla oynayın. Bayanların en haz aldığı yerlerden birisi de baldır bölgesidir. Herhangi bir konuda karşı cinse bir şeyler anlatırken bir kaç sefer üst üste kısa süre baldırınıza elinizi koyun çekebilirsiniz. Tabi bunu karşı taraf bilinçli olarak algılamaz. Yalnızca kaza sonucu bir dokunuş gibi hissedebilir. Bu size karşı tarafın nabzını ölçme fırsatı sunmaktadır.

3- Elinden tutun. Bayanlar genel de bir erkeğin elinden tutmayı severler. El ve parmaklar duygunun yoğun olduğu yerlerdir ve bayanların hassas noktalarıdır. Burada alınan bir ileti direkt beyne yönlendirilir.

4- Yanağından öpün. Bir bayana yaklaşık yavaşça onu ürkütmeden yanağından öpebilirsiniz. Bu onun hoşuna gidecektir. Yanağına küçücük bir öpücük dahi kondursanız bu ona güven verecektir. Ancak yeteri kadar ayarlanırsa daha tatminkar olur.

5- Boynunu öpün. Evet bayanların en can alıcı noktalarından birisi de boyun kısmıdır. Bayanlar genel de en büyük hazzı burada alırlar. Eğer burada da bir tepki ile karşılaşmazsanız bir sonraki aşama olan kulaklarına doğru çıkabilirsiniz. Bunun yanında kulağını nazikçe öpebilirsiniz.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin