Kaan N1 Cep Telefonunda Radyo Özelliği Var mı?

0
174

Kaan N1 Cep Telefonu Nedir?

Kaan N1 yerli malı üretim olmakla birlikte gerçekten çoğu firmaların yeni nesil çıkartmış olduğu telefonlara göre kat kat daha iyi üstün bir özellik sunmaktadır.

Arkadaşlar telefonu biraz inceleme fırsatım oldu. Cihaz resmen akıyor diyebilirim. Gerçekten muazzam bir şaheser ortaya koymuş bizim Türk Mühendislerimiz de.

Kaan N1 ile artık istediğiniz şeyleri telefon üzerinden rahatlıkla hızlı ve seri bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Akıcılığın yanı sıra telefon üzerinde oyun oynarken, film ve video izlerken  hiç bir şekilde ne kasma ne de takılma söz konusudur. Rahatlıkla internette dolaşabilir, müziğinizi dinleyebilir, bir çok kaçırdığınız dizileri seyredebilirsiniz. Telefonun bir albesi var bunu özellikle siz değerli kullanıcılarımıza belirtmek isteriz.

Kaan N1 Radyo Özelliği Var mı?

Ancak ve ancak herkesin merak etmiş olduğu bir konu var ise bu telefon da radyo özelliği var mı? Çoğu telefon firması eski kasalara oranla artık cihazlardan radyo özelliğini çıkarttı. Bunun nedeni cihaz içinde eksra bir çip olduğunda  fazla yer kaplıyordu. Ama yine de bazı modeller de radyo özelliği mevcuttur.

Kaan N1 cep telefonu modelinde de ne yazık ki üzülerek sizlere söylemek istiyorum ki bu cihazda radyo özelliği bulunmuyor. Ama internet üzerinden uygulamalar sayesinde rahatlıkla radyonuzu dinleyebilirsiniz.

Kaan N1 Teknik Özellikleri Nelerdir?

Bu telefon Altın ve gümüş renkleri ile 2 farklı seçenekle piyasaya sürülmüştür. Telefonun biraz teknik kısımlarından bahsedecek olursak Telefon 165 gram ağılığındadır. Bunun yanında 7.3 mm kalınlığa sahip bu akıllı telefon da 5.5 inç IPS LCD Full HD Led panel kullanmaktadır. 8 çekirdek Helio P10 işlemcisine yer veren bu telefonda 3GB ram kullanılmıştır. GPU yönüne bakacak olursak Malinin T860 MP2 ye yer verildiği görülüyor. Telefonun arka kısmında ise 8 megapiksel çözünürlüğe sahip geliştirilmiş bir kemara mevcuttur. 32GB dahili depolama kapasitesine sahiptir. Ayrıca microSD kart desteği ile 128GB’a kadar bunu arttırabilmenizi mümkün kılacaktır. Cihaz 4.5G yi desteklemektedir. Bluetooth 4.0 desteği sunmaktadır. Son olarak ise pil konusunu ele alacağız. 3000 mAh kapasiteli bir pili barındırıyor.

Sonuç olarak kısaca tekrar bir özet geçecek olursak telefon gerçekten çok çok iyi alabilir miyim diye soracak olursanız alabilirsiniz. O konu da bir kuşkunuz olmasın gerçekten çok akıcı bir cihaz olmuş diyebilirim. Ancak arkadaşlar sadece pil konusunda aynı şeyleri söyleyemeyeceğim. Pili resmen su gibi içiyor diyebilirim. Bu konu da biraz daha iyileştirmeler yapsalar yazılım kısmında sanki daha iyi olacak diye düşünüyorum.

Peki arkadaşlar Kaan N1 ile ilgili olarak sizler bu konuda neler düşünüyorsunuz bakalım sizce almaya değer mi yoksa değmez mi? Bu konuyla ilgili olarak yorumlarınızı aşağıda bekliyorum.

 


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin