İstanbul Light Festival’e Gittik!

0
36

13 Kasım 2015 benim için asla unutulmayacak tarihler arasında yer almayı fazlasıyla hak etti. Zira henüz çocuk yaştayken başladığım bu internet sektöründe, ta yolun başından beri tanışıklığım olan bir dostum ile ilk kez yüz yüze görüşebilme fırsatı yakaladım.

Her ne kadar yazarken; aramızdaki o etkileyici kardeşliği, dostluğu pek aktaramamış olsam dahi; bir 10 seneye yakın kardeşten farksızdık kendisiyle. Özellikle benim düşüncesiz oluşum, onun da biraz fazla gönül koyması ile birlikte; İstanbul’da geçen ilk senemde kendisiyle buluşma fırsatı yakalayamamıştık. Ama Allah’a şükürler olsun ki; dün ikimizde müsait olduk ve inanılmaz güzel bir gün geçirdik!

Kendisi şuan görüştüğüm arkadaşlarım arasında “en eski” unvanına rahatlıkla sahip olabilecekken; yüz yüze ilk kez görüşmüş olmamız da işin komik tarafı. Ama şöyle de ilginç bir kısmı var ki; dün sanki ilk kez değilde binlerce kez görüşmüş, devamlı olarak birlikte takılıyormuş havasında idik (vlog’u izlerseniz daha rahat anlayabilirsiniz). Bu da herhalde sanaldan da olsa uzun yıllar götürdüğümüz dostluğun bize olan armağanıydı, aramızda bir yabancılık sorunu yaşanmadı.

İstanbul Light Festival

Zorlu Center’da düzenlenmekte olan İstanbul Light Festival‘den Resul sayesinde haberdar oldum. “Gel la hem buluşuruz hem de vlog çekersin, sana malzeme çıkar” deyince, Volkan’la beraber apar topar Zorlu’nun yolunu tuttuk. Saat 19.00’a kadar Resul’un işten çıkmasını bekledik ve o esnada da Apple Store‘un o muhteşem atmosferini yaşadık. Buradan direkt olarak festivalin olduğu alana geçtik ve teker teker kutulara girip, birbirinden farklı ışık gösterilerine göz attık.

Tabii arada bazı yaramazlıklar yapıp fazlasıyla çocuklaştığımız da doğrudur!


Önceki İçerikKahve Muhabbetleri
Sonraki İçerikÇok Utanmıştım!
Özel bir şirkette CNC Makine Operatörü olarak çalışmaktayım. Günün geri kalan zamanların da vaktimi internet sitelerime harcayarak geçiririm. Onun haricinde en büyük tutkum olan araba kullanmayı çok severim ve tabi ki abur cubur yemeye bayılırım. :) Öyle sıradan bir insanım işte..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin