İş Bankası SMS İle Kredi Başvurusu

0
64

İş bankası hem özel hem de devlet sektöründeki çalışanlara özel yaptığı onlarca kredi kampanyası ile sık tercihe edilen bankalar arasında. Özellikle düşük faizleri ve ödeme kolaylıkları sayesinde milyonlarca insanı finanse ediyor. Tabi banka müşterilerine daha kolay yoldan ulaşabilmek için de çeşitli kampanyalar düzenliyor. Bunlardan bir tanesi de SMS ile kredi başvurusu kampanyası. Bankalar teknoloji yardımı ile müşterilerinin şubeye gelmesine gerek bırakmıyor. Bu da hem banka hem de müşteri için müthiş bir avantaj oluyor. İşte bankaların SMS ile kredi başvurusu alabiliyor olmasının bazı avantajları,

  • Acil ihtiyaçlara yönelik finansal açık aynı gün hatta aynı saat içinde kapatılabiliyor,
  • Bankalarda sıra bekleme derdine son veriliyor,
  • Müşteriler kendilerine klinometrelerce uzaklıkta bulunan bankalara gitmek zorunda kalmıyor,
  • Banka çalışanları daha az müşteri ile ilgilendikleri için daha verimli hizmet verebiliyor,

Bunlar hem banka hem de müşteri için SMS ile kredi başvurusunun avantajları. Üstelik müşterinin şubeye ulaşmak için harcadığı masrafı da kendisinde kalıyor. İşte İş Bankası SMS ile kredi başvurusunun detayları.

35 Bin TL’ye Kadar Kredi

35 bin TL bir kredi binlerce insanın derdine deva olabilir. İnsanlar bu kredi sayesinde borçlarını ödeyebilir, araba alabilir ya da tatile gidebilir ve tedavi olabilir. Bu nedenle İş Bankası SMS kredi başvurusu için limiti yüksek tutmuş durumda. Bu krediye başvuru yapmak için telefonun mesaj bölümüne NAKIT yazıp boşluk bırakıyor ve TC kimlik numaramızı ekliyoruz. Ardından SMS’i 4402’ye gönderiyoruz. Başvuru adımı yalnızca bu kadar. Ne şubeye gitmek ne de telefon etmek gerekmiyor. Bu mesaj atıldıktan sonra bankanın kredi kullandırma işlemi de başlamış oluyor. Elbette kredinin öncelikle onaylanması gerekiyor. Kredi onaylandıktan sonra banka başvuru yapan müşterisine onay mesajı gönderiyor. Hatta bir müjde de vade oranlarından geliyor. Bu krediden faydalanmak isteyenler 60 ay vade seçeneğini de değerlendirebilir. Böylelikle çekilen kredinin taksit miktarları son derece düşük oluyor. Bu krediler sayesinde bayram tatilini yurt dışında geçirmeyi planlayanlara da gün doğdu.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin