İş Bankası 10 bin TL İhtiyaç Kredisi

0
64

Bankalar artık kişilerin ihtiyaçlarına daha hızlı ve zahmetsiz bir şekilde çözüm üretiyor. Özellikle düşük faizli ve uygun vadeli olarak çok sayıda kredi türüne rastlayabilmek mümkündür. Özellikle bu konuda en iyi alternatiflerden biri olan İş bankası ihtiyaç kredisi konusunda kişilerin yardımına koşan bir isim halindedir. Özellikle acil bir şekilde düşük bütçe kredi ihtiyaçlarınız varsa bu banka doğru bir seçim olacaktır.

İş Bankası İhtiyaç Kredisi

Önde gelen bankalardan biri olan İş Bankası, tüketicilerin ihtiyaçlarına hızlı cevap verirken, onların daha esnek şartlar altında aldıkları krediyi ödemelerine neden oluyor. Özellikle günde 10 TL’ye 10 bin TL’lik kredi bankanın en çok ilgi gören kampanyalarından biri halindedir.

Kampanyanın Detayları

  • İş Bankası kredisi kapsamında alınacak olan krediler ise 48 aylık vade üzerinden kişilere sunulur.
  • Faiz oranlarına baktığımızda ise, bu bankada sabit faizin yani %1.40 oranının olduğunu görüyoruz. Bu şekilde yapılacak olan geri ödemeler aylık olarak 305 TL taksitli bir şekilde ödenmiş olacaktır.
  • 20 bin TL oranındaki krediye ise 48 ay vade uygulanırken, yine aynı faiz oranı üzerinden aylık taksit 620 TL olur. Bu kampanyadan alabileceğiniz en fazla ihtiyaç kredisi oranı ise 250 bin TL’dir.

Kampanya Başvurusu Nasıl Yapılır?

İş bankası kredi başvurusu için kullanıcılara pek çok farklı yöntem sunulmuştur. Vatandaşların hangi yöntem kolayına gelirse o yola yönelerek kredi başvurularını gerçekleştirebilirler. Özellikle bunun öncesinde kendi ihtiyaçlarını tam olarak belirlemeleri daha sağlıklı bir karar vermelerine neden olacaktır.

  • İhtiyaç kredisi için ilk tercih edebileceğiniz yöntem internet üzerinden başvuru yöntemidir. Bu site üzerinden kredi başvuru formunu doldurabilir ve gerekli olan diğer bilgilerle birlikte doğrudan bankaya kredi talebinizi iletebilirsiniz.
  • Öte yandan SMS kredi hattı da bankaya kredi başvurusunda bulunmak isteyen kişiler tarafından sıkça tercih edilmektedir. Tabi bu yöntemin daha sınırlı şekilde kredi alabilme ihtimali oluşturduğu bilinen şeyler arasındadır.
  • Son olarak şube üzerinden kredi başvurusunda bulunabilir ve bu şekilde kredi alma miktarını biraz daha üst seviyeye çekebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin