İPhone’da YouTube Müziklerini Arka Planda Oynatma

0
101

Evet herkesin de en çok merak ettiği ve kullanmak istediği bir özellik daha İphone’da youtube üzerinde çalan müzikleri arka plan da çalıştırabilir miyim?

Böyle çok sorular gelmektedir aslında. Şimdi bu konuyla ilgili olarak sizleri bilgilendirme yapmak istiyoruz.

İPhone’da YouTube Müziklerini Arka Planda Oynatma Nasıl Olur

Evet arkadaşlar böyle bir işlemi gerçekleştirebilmeniz için öncelikle Songstream adlı İOS programını AppStore’den cihazınıza indirip yüklemeniz gerekmektedir.

Bu uygulama sayesinde Youtube üzerinde bulunan tüm müzikleri arka planda kolaylıkla yürütebilir. Bu sayede hem internette gezinmiş olursunuz hemde bir kaç işiniz varsa onları kolaylıkla halledebilirsiniz. Herkese böyle bir uygulama şart. Çünkü diğer türlü youtube üzerinden dinlemek zorunda kalıyoruz. Arka plan açıldığı taktir de ses kesiliyor bu durumda sinir bozucu olabiliyor.

Youtube üzerinden şarkıları dinleyebileceğiniz çok güzel bir alternatif programdır. Bende kendi cihazıma yükledim. Sizler için biraz test edeyim dedim. Kesinlikle ses kalitesi 10 numara diyebilirim. Hiç fazla vakit kaybetmeden sizler de “Songstream” adlı uygulamayı indirip cep telefonlarınıza yükleyin.

Ancak not olarak şunu da belirtmek istiyorum. İos cihazlarınızı güncellemediyseniz lütfen son sürüm olan İOS 11.2 sürümüne terfi etmenizi öneriyorum. Aksi taktir de program ya çalışmaz ya da sağlıklı verim alamazsınız.

Yükleme ile ilgili ya da programın kullanımı hakkında takıldığınız herhangi bir yer olursa yorumlara atın arkadaşlar. Program bende de yüklü olduğu için sizlere elimden geldiğince bu konu hakkında yardımcı olmaya çalışacağım.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin