İphone’da Mutlaka Bulunması Gereken 10 Uygulama

0
82

Evet İphone marka bir telefona sahipseniz burada sizlere önerecek olduğumuz uygulamaların hepsine tek tek incelemeniz de fayda var.

Ben bile burada anlatmış olduğum uygulamaların hepsini cihazım da şu anda kullanmaktayım.

Hadi gelin isterseniz o 10 uygulama önerilerimize geçelim.

İphone’da Mutlaka Bulunması Gereken 10 Uygulama Nedir?

1- Swarm Uygulaması, Bu uygulama sayesinde anlık olarak istediğiniz bir mekana gittiğiniz de orada etiket basabilirsiniz. Yani kısaca arkadaşlarınıza ben filanca yerdeyim burada kendimi etiketledim diyebiliyorsunuz.

2- Twitter Uygulaması, Anlık olarak bir şeyler paylaşmak istiyorsanız bu programı mutlaka yüklemelisiniz. Zaten bir cihaz da olmazsa olmazlardan birisi de bu uygulamadır.

3- İnstagram Uygulaması, Resim ve kısa videolar çekmeyi oldukça seviyorsanız bu program mutlaka cihazınız da olmalıdır. Resim paylaşımı yapabileceğiniz harika bir program.

4- Facebook Uygulaması, Sosyal Ağların atası olarak da geçmektedir. Burada güzel etkinlikler düzenleyebilir, sevdiğiniz sayfaları paylaşabilir, resim,video ve müzik atabilir. Can sıkıntısı için bire bir uygulamadır.

5- Yemek Sepeti Uygulaması, Sizler çok fazla boğazınıza düşkünseniz yemek siparişi verebileceğiniz Türkiye de en güvenilir büyük firmalardan birisidir. Bu uygulamayı da yüklemenizi tavsiye ederim.

6- Skype Uygulaması, Anlık olarak karşı taraf ile iletişim kurmak, bunun yanında canlı görüntülü görüşmeler yapabileceğiniz bir uygulama.

7- Whatsapp Uygulaması, Dünya çapında yaygın olarak kullanılan ücretsiz mesajlaşma uygulamasıdır. Bu uygulama sayesinden hem görüntülü görüşme yapabilir hemde eğer telefonunuz internete bağlı ise canlı telefon görüşmeleri de yapabiliyorsunuz.

8- Shazam Uygulaması, Bir şarkı dinliyorsunuz ve o şarkının adı aklınıza gelmedi. Hemen bu uygulama sayesinde şarkı çalarken dinlettirdiğiniz taktir de size o şarkının adını ve kimin söylediğini hemen çıkartan bir uygulama.

9- Power Clean Uygulaması, telefonunuz da ne kadar gereksiz arka planda çalışan uygulamalar varsa bunları temizler. Bunun yanında şişmiş olan ram kapasitesini de en aza indirir. Bir nevi telefonu cookileri temizlemenize yarayan uygulamadır.

10- Youtube Uygulaması, Google’ın bir ürünü olan video izleme programıdır. Burada istediğiniz videoları bulup uygulama üzerinden izlemenize olanak tanır.

Evet sizler için 10 adet telefonlar da olmazsa olmazları derledik. Eğer sizlerinde hoşuna giden uygulamalar var ise AppStore adlı Apple’ın mağazasından ücretsiz indirebilirsiniz. Burada belirtilen uygulamaların hepsi ücretsizdir.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin