İphone Zil Sesi Yapma Programı

0
111

İphone da Zil sesi yapmak diğer Android işletim sistemli cihazlara göre biraz daha zahmetli olabiliyor. İnsanlar özellikle İOS‘un bu yönünden pek de memnun kalmıyorlar. Acaba bu düzenlemeyi nereden bakabilirim diye insanlar kendi kendilerine sorguluyorlar.

Apple sizlere bazı kısıtlamalar sunuyor. Çok fazla teferruata girip de kullanıcıları yormak istemiyor. Aksi taktir de cihazların yavaşlamasına ve bozulmasına kadar gidebiliyor. Bu işlemler özellikle eski model telefonlar da daha kolay bir şekilde gerçekleşebiliyordu ancak İphone’un politikası gereği böyle bir şey yapmak için ek programlar kullanmamız gerekebiliyor.

Evet arkadaşlar İphone Zil Sesi yapma ile ilgili sizlere bilgilendirmek istiyorum. İphone’da Mp3 lerinizi kolay bir şekilde Zil Sesi olarak ayarlayabilir. Telefonunuz çaldığı zaman o Zil sesini duyabilirsiniz. Bunun için yapılması gerekenleri tek tek aşağıda sizlere sıralamış bulunmaktayım.

İphone Zil Sesi Yapma İşlemi

1. Yöntem: IPhoneRing ToneMaker adlı program ile istediğiniz bir şarkıyı 30 saniye süre ile Zil Sesi olarak kolayca ayarlayabiliyorsunuz. Bu programı bende kullanıyorum ve kesinlikle iş görüyor tavsiye etmekteyim. Bu ses düzenleme programı ile müziklerinizi tamamen İphone uyumlu bir hale getirebilirsiniz. Program yalnıza mp3, wav, ogg  uzantılı formatları desteklemektedir.

2.Bir Yöntem ise, iTunes kullanmadan alternatif olan CopyTrans adlı programı internetten bilgisayarınıza indirip kurun. Daha sonra ise telefonunuzu bağlayın ve bu programa güven demeyi UNUTMAYIN. Sonra ise programı çalıştırdıktan sonra CopyTrans Manager kısmını yükleyin ve Start basarak programı çalıştırın. Şimdi sol üst köşede bir çok melodi göreceksiniz. Bunlardan istediğiniz bir tanesini seçip telefona atmak istediğiniz melodiyi telefona doğru sürüklemek olacaktır.

Program sadece AAC destekli uzantıları desteklemektedir. Ancak burada şunu söylemek istiyorum. Burada bulunan melodiler ancak 40 saniye kadar sürmektedir. 40 saniyenin üstünü desteklemiyor. Bu da aklınız da olsun. İşte yapmanız gereken tüm işlem budur.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin