İPhone X Ekranındaki Yeşil Çizgi Sorunsalı

0
104

İphone X’in kronik hatalarından bir tanesi de bu yeşil ekran çizgileridir. Ben aslında tüm herkese ilk çıkan parti cihazları kesinlikle almamaları konusunda tüm içeriklerim de uyarırım. En azından ilk parti de oluşan hataları bir görün ondan sonra 2. parti cihazları bekleyin. En sağlıklısı bu şekilde olacaktır.

İlk çıkan seriden kaynaklı Yeşil çizgi görüntüsü ile ilgili olarak sizlere bilgi vermek istiyorum. Bu tamamıyla Apple’ın kusurlu ürünleri olarak geçmektedir. Zaten aldığınız cihazlar da mutlaka 2 yıl garanti bulunmaktadır. Bunun yanı sıra Apple firması garanti konusunda çok bonkör davranın bir firmadır. Cihaz da en ufacık bir problem dahi olsa bunu gidermeden hemen değişim yapmaktadır. O yüzden teknik servis kısmı harika çalışıyor. Bu konu da kuşkunuz olmasın.

Daha önce internette ve Sosyal Medya gibi yerler de paylaşılan resimler kullanıcıların canını sıkmaya başladı. Ekranın üzerinde beliren yeşil çizgiler belli bir süre sonra kendiliğinden ortadan kaybolduğu da söylendi. Her zaman olmamakla birlikte arada belirip geçici kayıp oluyormuş.

Evet sizlerin de cihazınız da böyle bir kronik hata mevcutsa eğer telefonu nereden aldıysanız hemen gidip ya iade edin yada bire bir değişim talebinde bulunun. Zaten yukarıda da bahsettiğimiz gibi böyle bir durum da cihazınızın değişim talebi olacak ve onaylanacaktır. Bundan kuşkunuz olmasın. Sorunlu bir telefonu kimse kullanmak istemez çünkü bir ton para veriliyor bu teknolojiye sonuçta. Apple’da böyle konular da hassasiyet gösterip değişimi onaylıyor.

Bu ekran görüntüsü ile ilgili olarak sizlere video’yu paylaşmak istiyorum nasıl bir görüntü oluştuğunu merak edenler için aşağıdan ulaşabilirsiniz.

İPhone X Ekranındaki Yeşil Çizgi Videosu


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin