İphone X Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır?

0
107

Apple’ın yep yeni 10. yıla özel olarak üretilmiş olan bu kasası bir çok insanı cezbetti. Ancak ülkemiz şartların da alım gücü fazla olmadığı için bie kısım bu cihaza sahip olamadı. Umarız ki bir an önce fiyatı düşer ya da revize ederler de herkesin elinde bu cihazları görmeye başlarız.

Neyse ki konumuza dönecek olursak eğer İphone X de ana buton bilindiği üzere artık bulunmuyor. Sanıyoruz ki bundan sonraki yeni jenerasyon cihazlarda da artık home butonu tozlu sayfalar da yerini alacak gibi duruyor. Şimdi durum böyle olunca tabi ki vatandaşlar da ekran görüntüsünü nasıl alacaklar öyle değil mi?

İşte sizlere aşağıda İphone X kullanıcıları için o anki ekran görüntüsünü nasıl alabilirsiniz. Hemen bunun açıklamasını yapmak istiyoruz. Aslında eski jenerasyona göre bu yeni sistem de ekran görüntüsü almak çok daha basit ve kolaydır.

Tek bir işlem üzerinden kolaylıkla ekran görüntüsünü alabilirsiniz. Bu konuyla ilgili olarak aşağıda sizleri bilgilendirmek istedik. Buyurun detaylarımıza göz atabilirsiniz.

İphone X Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır?

1- Öncelikli olarak hangi ekranın görüntüsünü almak istiyorsanız o sayfayı açın.
2- Hemen ardından sağ kısımda bulunan güç butonuna ve ses arttırma butonuna belli bir süre basılı tutmanız gerekiyor.
3- Ekran yanıp sönecek buradan ekran görüntüsünü aldığınız belli olacaktır.

İşte arkadaşlar yapmanız gereken işlemler bunlardır. Ne kadar basit ve kolaymış öyle değil mi? Peki halen daha bu konuyla ilgili olarak takıldığınız ve bizlere sormak istediğiniz bir şeyler var ise lütfen çekinmeden yorumlar kısmından bizlere iletiniz.

İphone X kullanıcılarına elimizden gelen yardımı yapmaya hazırız. Bizler sizler için buradayız arkadaşlar. Yeter ki telefonlarınız da tüm işlemlerinizi hızlı ve pratik bir şekilde gerçekleştirin.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin