iPhone Silinen Mesajları Kurtarmak

0
105

İphone da silinen mesajlar insanı gerçekten çok büyük üzüntü içerisine sokabiliyor. Ama aslında asıl burada suçlu olan birisi var ise o da biziz.

Neden diye soracak olursanız çünkü yedek almak gibi bir alışkanlığımız ne yazık ki yok. Üşenmeden yedeklerimizi alsak belki de bu gibi sorunlar ile bir daha karşılaşmayacağız.

Arkadaşlar böyle bir durumla karşı karşıya kalmamak için lütfen yedeklerinizi iTunes aracılığı ile alın. Ya da iCloud yardımı ile cihaza komutu verin kendisi otomatik yedeklesin. Böylece tüm verileriniz artık güven de olacak.

Peki hiç yedeğiniz yok ve mesajlarınız da silindi şimdi ne yapacaksınız? İşte bu konuyla ilgili olarak sizleri kısaca bilgilendirme yapmak istiyorum.

iPhone Silinen Mesajları Kurtarmak

Böyle bir durumla karşı karşıya gelirseniz eğer Windows ve Mac işletim sistemleri için kullanabileceğiniz veri kurtarma programları mevcuttur. Bunlarla Sms, fotoğraf, notlar ve kişisel bilgilerinizin hepsini kurtarıp geriye kazanabilirsiniz. Bir nevi veri kurtarma uygulamasıdır.

Öncelikle yapmanız gereken işlem https://www.imyfone.com/ bu adrese gidip uygulamayı çalıştırın ve ardından kaybolan veri türünü seçmeniz yeterli olacaktır. Burada bir çok seçenek karşınıza gelecektir. Size uygun olan seçeneği seçerek kurtarma işlemini kolaylıkla yapabilirsiniz.

Öyle çok zor bir yanı yok arkadaşlar takılmazsınız diye düşünüyorum. Ancak yine de sormak istediğiniz sorular varsa bu konuyla ilgili olarak seve seve yardım etmeye hazırız.

Bu durumla ilgili olarak bir video’da sizlere paylaşmak istiyorum. Aşağıdan izleyip biraz dahi olsa bilgi sahibi olabilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

iPhone Silinen Mesajları Kurtarma İşlemi VİDEO


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin