İPhone Pil Ömrünü Nasıl Öğrenebilirim?

0
103

İphone kullanıcıların en büyük kabusu desek aslında çok doğru söylemiş olacağız. Çünkü İphonecular ne çektiyse bu batarya problemlerinden çekmiştir.

Onun haricinde Apple gerçekten adam gibi adam bir telefon üretmesini biliyor ona sözümüz yok zaten. Ancak batarya dendiği zaman akan sular duruyor ne yazık ki.

Evet arkadaşlar bu makalemiz de sizlere İphone’un pil ömrü ne kadar kalmış nereden ve nasıl bakabilirim diye soracak olursanız bu konuyla ilgili olarak bilgileri vermek istiyoruz. Bunu 2. yada 3. parti uygulamalar ile çözmeniz mümkündür.

Bu yazılım sayesinde cihazınız üzerindeki en çok kullanılan yazılımları tespit eder bataryayı neler yoruyor hemen tespit edip ona göre müdahale de bulunabilirsiniz. Hem bu sayede daha uzun ömürlü bir İphone’da kavuşmuş olursunuz. İşte aşağıda sizlerle bunu paylaşmak istiyoruz. İnceleyebilirsiniz.

İPhone Pil Ömrünü Nasıl Öğrenebilirim?

Arkadaşlar sizlere Battery Life: Your Battery Doctor uygulamasından kısaca bahsedeceğim. Yine yukarıda da bahsetmiş olduğum gibi bu uygulama sayesinde ne kadar batarya süreniz kalmış Tahmini batarya ömrünüz ne kadar? Sistemi sömüren yazılımlar neler yani bataryanızı hızlı bir şekilde düşüren içerikler neler bu gibi konular hakkında bu uygulama sizlere bilgi veriyor.

Bu uygulamayı AppStore adlı İphone mağazasından ücretsiz bir şekilde indirip hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Şahsen bende cihazımız da bende bu uygulamayı çok sık olmakla birlikte kullanıyorum. Sizlere de tavsiye etmekteyim.

İphone Pil ömrü ile ilgili olarak aklınıza takılan bir takım soru işaretleri var ise lütfen yorumlar kısmından bizlere iletin. Sizlere yardımcı olmak için elimizden gelen yardımı gösteririz.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin