iPhone 8 Plus’a Geçiş Yaptım!

0
30

Uzunca bir zamandır gerçekleşmesi söz konusu olan bir gelişme nihayetinde yaşandı. Yaklaşık olarak 1,5 senedir keyifle kullandığım iPhone 5S’den, iPhone 8 Plus’a geçiş yaptım. Bu geçişe sermaye sağlayan aileme ve canımın içi teyzeme sonsuz teşekkürlerimi sunarak, detaylara geçmek istiyorum.

Öncelikle eski blog’umu okuyanların hatırlayacağı üzere; iPhone 5S’i Hollanda’dan ilk aldığım zamanlar, cihazla alakalı hayli problem yaşamış ve cihazı tam 2 kez değiştirmek zorunda kalmıştım. O dönemlerde “lan aldık bozuk çıktı, inşallah değiştirirler” endişesini buram buram hissetmiş ve korkudan üç buçuk atmıştım. Neyse ki; Apple neden Apple olduğunu göstermiş ve sorgusuz sualsiz iki kez sıfırı ile değiştirerek, beni rahatlatmıştı.

iPhone 8 Plus’ı ise Hollanda’dan değil Türkiye’den aldım. Bu sebeptendir ki; herhangi bir problem çıkaracağını zannetmiyorum. Ama yine de dilimi ısırayım, nazar değmesin.

Her neyse.. Cihaz şuan Kocaeli’de ailemde olduğundan, yazıyı resimlerle destekleyemiyorum. Yakın zamanda gidip alacak ve Plus hakkındaki düşüncelerimi biraz geç de olsa sizlerle paylaşacağım.

Hayli heyecanlı olduğumu da belirtmek isterim. Hatta iPhone macerasına 4 ile başlamış biri olarak ilk defa bu kadar heyecanlıyım. Nedendir bilinmez; Plus diğerlerinden çok ama çok farklı geliyor bana. Bakalım heyecanıma değecek mi?

Hepinizi öpüyor, cihaza kavuştuktan sonraki yazımı beklemenizi istiyorum! ♥


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin