İnstagram’ın Yeni Güzeli Berika Demir Kimdir?

0
126

Bir çoğumuz aslında kendisini henüz bilmiyordur. Sosyal Medya sitelerinde boy boy resimlerini internet ortamına atarak kendini ön plan da çıkartmayı başaran bu güzel kimdir, necidir, neler yapar? Bu gibi sorulara hemen yanıt vermeye çalışacağız.

Sosyal Medya üzerinde bu şahıs adına bir çok fan sayfaları da kurulmuştur ve kendisinin hayran kitlesi oldukça fazladır. Demek ki internette dikkatleri üzerine çekmeyi resmen başarıyor. Tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Berika Demir Kimdir?

24 yaşında olan Berika İstanbul Tıp Fakültesi öğrencisidir. Yani anlayacağınız doktor adaylarından birisidir. 4 yıldır öğrenim gören Demir 1 sene sonra yani 2018 de mezun olacak. Tıp Fakültesi kantinin de ve açık alanlar da resim çekip internete verince kısa süre de kitlesi arttı ve bir an fenomen haline geldi.

Bu durumu kendisi bile beklemiyordu. Onun için bile şaşırtıcı bir durum olduğunu söyleyebiliriz. Bu durumdan oldukça memnun gibi gözüküyor. Ee kim memnun olmaz ki bir an da hayran kitlen artıyor ve sizle ilgilenilmeye başlanıyor. Bu herkesin hoşuna gider tabi ki.

Bir de bunun yanı sıra artık bu sosyal medya üzerinden de para kazanılıyor. Video’larınızı çekip gönderiyorsunuz belli bir izlenme sayısına ulaştıktan sonra adsense hesabınıza para yatırılıyor. Acaba bu yüzden mi böyle bir yolu seçti tabi bu da merak konusu olarak kalacaktır.

Aslında kendisi manken olmak istiyor ama tabi net bir şey ortada yok. Ya internet fenomeni ya doktor ya da mankenliği seçecek bunu da okulun bitmesinin ardından karar vereceğini bildirdi.

Berika Demir Resimleri Fotoğrafları


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin