İnstagram Takipçi Kasma Nedir?

0
108

İnstagram en güzel takipçi kasabilmeniz için size bir kaç tüyo vereceğim arkadaşlar. Ancak burada anlatılan yöntemler kesinlikle legal bir yöntemdir. İllegal programlar ile falan kesinlikle uğraşmayın. Hem hesabınızdan olursunuz hemde bilgisayarınıza ciddi anlamda zararlar verirsiniz. (Virüs,trojan vb..) gibi şeyler ile uğraşmak istemiyorsanız en güzel ve pratik yoldan nasıl takipçi sayılarınızı arttırabilirsiniz hemen kısaca bu yöntemden size söz etmek istiyorum.

İnstagram Takipçi Kasma Nedir?

İnstagram üzerinde bir çok insanın sizleri bulup takip etmesidir. Yani kısacası aboneliğinizin sayısını arttırmaktır. Ancak bir çok insan bunu arttıramıyorum benim profilimi bulamıyorlar diye üzülüp duruyor üzülmenize gerek yok.

Burada anlatılanları uyguladıktan sonra artık sizinde bir çok yüzlerce ya da milyonlara yakın takipçileriniz olacaktır. Bunun büyük sırrını sizlere açıklamak istiyoruz.

İnstagram Takipçi Kasma Nasıl Yapılır?

Öncelikle İnstagram üzerinden bir hesap alın ancak hesap isminde kendiniz olun taklitçi olmayın. Kendi ismini ve soyadınız ile üyelik alın. Daha sonra beğendiğiniz ve sevdiğiniz başkaları tarafından da dikkat çekecek olan özenle seçmiş olduğunuz bir kaç resminizi İnstagram üzerinde paylaşabilirsiniz.

Daha sonra ise Türkiye ve Dünya çapında en ünlü kişilerin sayfalarına girerek onların paylaşmış oldukları resimlerin ve profillerin altına yorumlar yapın ve beğenin bu sayede arkadaşlar daha önce tecrübe ile sabittir ve denenmiş bir yöntemdir sizi buradan bir şekilde bulup arkadaşlık isteği gönderecekler.

Her ülkeden insanlar sizleri beğenmek isteyeceklerdir. Ancak tabi bunların arasında fake yani sahte hesaplar da bulunmaktadır. Buna çok dikkat etmenizi öneriyoruz. Öyle herkesi onaylamayın. Bu konular da seçici olmanız sizin faydanıza olacaktır. Legal bir şekilde olmak kaydıyla en büyük takipçi kasma hilelerin den birisi de budur.

Önemli bir not: Daha önce yukarıda da belirttiğimiz üzere internette takipçi kasma adı altında bir çok uygulama ve program indirme linkleri mevcuttur. Bunlar hep düzmece yalan dolan işlerdir arkadaşlar. Siz siz olun tekrardan uyarıyorum böyle uygulamaları indirip sakın ama sakın ne telefonunuza ne de bilgisayarınıza YÜKLEMEYİN!!!


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin