Hollanda’da 7. Gün: Çarşıya Yürüdük

0
36

Evet! Nihayet bir Hollanda günlüğü ile daha karşınızdayım! Dün yani yedinci gün biraz değişik geçti. Gün içerisinde yaşanan az şeye rağmen eğlenceli ve bol muhabbetliydi. Aslına bakarsanız günün tüm numarası da akşam saatlerindeydi, 20.00’a kadar falan gayet sıradan geçmişti.

GTA V’e Adanan Ömürler!

Sabah uyanır uyanmaz direkt olarak kahvaltı yapıp bilgisayarın başına geçtim. Zira Windows 10 yayınlanmıştı ve fena halde heyecanlıydım. Güncellemeyi yapıp, kısa bir keşif turu attıktan sonra soluğu GTA V‘de aldım. Birkaç saatlik oynayışın ardından da nihayet mutlu sona ulaşıp, bitirmeyi başardım (alkış alkış alkış). Bir yandan bitirmiş olmanın mutluluğunu yaşarken bir yandan da kendimi fena halde boşluğa düşmüş gibi hissettim. Zira geldiğim günden beri bilgisayarın başındaki tek uğraşım idi kendileri.

Karnımın Açlığı Günün Akışını Değiştirdi!

Saatler 19.00-20.00’ı gösterdiğinde karnımın acıktığını hissedip teyzemi aradım. Normal şartlar altında akşam yemeğini hep beraber yediğimiz için onların ne zaman geleceği benim için önemliydi. Telefonda annemle beraber çarşıda olduklarını öğrendim ve Umut’la beraber çarşıya doğru yola koyulduk (tabii ki onlar davet etti).

Bu yolculuk epey eğlenceli geçti. Çünkü 10-11 yaşındaki kuzenim Umut daha önce hiç çarşıya yürümemişti (yeni eve taşındılar o sebeple). Biraz navigasyon biraz benim yolları hatırlamam ile birlikte çarşıya yaklaşık bir 30-35 dakikada yürüdük.

Hemen ardından da Tilburg çarşısında bulunan “Simit Plaza” isimli mekanda güzel bir akşam yemeği yedik. Yemeğin ardından yaklaşık 1 saat falan muhabbet ettikten sonra hava serinlediği için eve doğru yola koyulduk ve dönüşü de yürüyüş ile yapmış olduk.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin