Hollanda Yazılarım Neden Duraksadı?

0
36

Siz de farkındasınızdır ikinci günden sonra hiç Hollanda günlüğü yazmadım. Aslında bunun sebebi çok basit; birkaç gündür evden hiç çıkmadım! Özellikle Mihrimah’nın gidişiyle beraber beni çıkarıp gezdirecek pek bir insan kalmadığından ev yaşantıma geri döndüğümü söyleyebilirim (eniştem ve teyzem çalışıyor). Gerçi havalar da pek bir bozuk bu aralar, gezmeye müsait değil.

Peki Hollanda’da Evde Ne Yapıyorum?

Henüz Türkiye’deyken satın almış olduğum GTA V‘yi hunharca oynuyor, neredeyse bütün günümü bu oyuna veriyorum. Gerçekten adamlar efsane oyun yapmış şahsen başında kalkamaz oldum. Biri beni durdursun artık 🙂 yoksa gerçekten kendimi kaybedeceğim bir insan saatlerce bu oyunu oynar mı ? Tabi ki benim gibiler oynar.

Artık buna da bir dur deme zamanım sanırım geliyor da geçiyor bile.. Neyse bunun dışında teyzemin kedisi Karamel,  ile de dolu dolu vakit geçirmeye çalışıyorum. Ki Umut’la Playstation 4’de oynadığımız Fifa maçları efsane eğlenceli anlar yaşatmakta. GTA 4 haricinde tabi ki bir de vazgeçilmezlerimin arasında olan hiç bir zaman da hayır diyemediğim fifa serileri mevcuttur. Tabi 2 kişi olmadan asla bu oyunun tadı çıkmıyor ama burada iken mecbur idare ediyoruz artık yapacak bir şey yok..

Not: Dışarı çıktığım günler mutlaka yazıyorum, ihmal ettiğimi falan düşünmeyin. Sizleri seviyoruuum! ♥

Hı unutmadan.. Kuzenim ile beraber bana uygun bir vlog kamerası arayışındayız. Fikir verdiği için ona da çok teşekkür ederim!


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin