Gta Vice City Eve Kız Atma Hilesi

0
52

Herkese selam saygı değer kardeşlerim.. Malum okullar da kapanınca herkes kendini ya internet kafelere attı ya da evinde duran güçlü bilgisayarların karşısına geçti. Tatili oyun oynayarak değerlendiren arkadaşlarım, kardeşlerim öncelikle sizlere sesleniyorum.

Lütfen kendinizi bilgisayara bu kadar kaptırmayın. Tamam okullar şu an için tatil de 3 aylık bir süreniz mevcut. Ama hemen işi gücü bırakıp da bilgisayarın başına geçmek de olmaz. Öncelikle kamu spotu adına sizlere böyle bir bilgi paylaşımın da bulunmak istedim.

Aslında bu oyun çok eskilere dayanıyor. Ta ki 2000 li yılların başında piyasaya sürülmüş olan efsanevi oyunlardan bir tanesi desek doğru söylemiş olacağız. Ben ta ilkokula giderken bu oyun yeni piyasaya sürülmüştü. Şu anda 29 yaşındayım artık gerisini siz hesap edin işte. 🙂

O zamandan bu zaman çok şeyler değişse de Gta oyununun bir çok yeni yeni versiyonları çıksa da bu Gta Vice City bir harika idi dostum! bu seriyi oynayabilmek için ne ekran kartları devirdik sizlere anlatamam. Gerçekten Gta 3 serisinden sonra muazzam bir ürün daha ortaya koydu Rockstar Games firması..

Peki bu oyunun tutkunları arabaya veya eve nasıl kız atılır kız nasıl tavlanır bunu merak ediyor olsa gerek bunun için şimdi sizlere yapmanız gereken bir kaç tüyo vereceğiz. Sizler de bu sayede eve kız çağırmış olacaksınız. İşte bu konu ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Gta Vice City Oyunu Eve Kız Nasıl Atılır?

Bunun için hile kodları mevcut arkadaşlar bu hileleri aktif hale getirdiğiniz vakit rahatlıkla istediğiniz şeyleri yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken işlem;

Oyun normak açık iken; “HOPINGIRL” yazmanız gerekiyor.

2. bir hile ise şudur; “FANNYMAGNET” Bayanları üstünüze çeker.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin