GTA Kurtlar Vadisi Modu Hilesi Nasıl Yapılır?

0
54

Selam arkadaşlar, bugün sizlere Gta adlı oyun da Kurtlar Vadisi Modu’nu nasıl aktif edebilir ve oynayabilirsiniz. Biraz bundan bahsedeceğim.

Malum Kurtlar Vadisi adlı diziyi herkes severek ve beğenerek takip ediyor. Bazı kanallar da eski bölümleri verilse de kısa süre sonra yep yeni bölümleri ile yeniden karşımıza çıkması beklenmektedir.

Sizler de haklı olarak dan bu diziyi kalbimiz de yaşatmak için oyunlar da bu karakterleri görmek ve oynamak istiyoruz. Ancak bunun için hile ve modlar kullanmanız gerekmektedir. Detaylı bilgileri aşağıda sizlere aktarmış olduk. Buyurun göz atabilirsiniz.

GTA Kurtlar Vadisi Modu Hilesi Nasıl Yapılır?

Birazcık bu yeni hileden sizlere söz etmek istiyorum. Bu yamayı indirdiğiniz zaman arkadaşlar öncelikle şunu belirteyim menüler komple değişmektedir. Bunun yanında oyunun hikayesi Kurtlar Vadisi moduna göre tekrardan bir düzenleme söz konusu olmuştur. Ülkemize göre arabalar yeniden dizayn edilmiş. Bunun yanında kafe, lokanta ve restoranlar da türkçe yazılar yazmaktadır.

Yine yeni bir özellik ise kullanmış olduğunuz araçlar da yakıt ne yazık ki bitiyor ve benzin istasyonlarına giderek buradan benzin almanız gerekmektedir. Mermi efektleri son derece güzel olmuş. Burada da güzel bir değişiklikler söz konusu. Güncel versiyonun da bulunmayan bisiklet ve uçan kaykay gibi değişik oyun aletleri de mevcuttur. Radyo kısmına Kurtlar Vadisi şarkıları ve arka fon müzikleri de eklenmiş durumda. Oyunda sınırsız bir enerjiniz ve bomba haber yine sınırsız bir paranız olacak. Hiç tükenmeden istediğiniz her şey yapabileceksiniz. Sizi en fazla zorlayacak olan şey ise San Andreas’deki çeteler sizleri rahat bırakmayacaktır. Bunu da belirtmiş olalım. 🙂

Gerçekten güzel etkinlikler bizleri bekliyor desek doğru söyleyeceğiz. Ben şahsen çok beğendim. Umarım sizlerin de bu yeni versiyon yaması hoşunuza gidecektir.

Not: Oyun Gta Vice City sürümü için geçerlidir.

YAMAYI İNDİR

İndirmek için buraya tıklayınız..


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin