GTA 5 Arabaya Kız Atma Hilesi

0
241

Gta serisinin en son serisi olan GTA5 gerçekten muazzam grafiklere sahip bilgisayar ve konsol oyunudur.

Gta 4 den sonra RockStar Games firması zaten çıtayı kat ve kat yükselterek 5 de daha gerçekçi görüntüleri ile biz oyun severlerin karşısına çıktı.

Önce konsollara gelen bu harika oyun uzun bir bekleyişin ardında da Bilgisayar platformuna bomba gibi bir giriş yaptığını söyleyebiliriz. Bununla beraber bir çok eklenti kurarak oyuna daha farklı ve güzel havalar da katabilirsiniz.

Gta 5 oyununu daha önce denemeyen ve oynamayan arkadaşlarımız var ise mutlaka ya internet kafeye gidip oynamanızı tavsiye ederim ya da oyun şu sıralar hem konsol da hemde bilgisayar da indirimde iken satın almanızı tavsiye ediyorum. Şahsen ben hem bilgisayar için hemde PlaySation 4 platformu için oyunu satın aldım. Gün içerisinde fırsat buldukça oynuyorum.

Ancak önemli bir not vermeden de geçemeyeceğim arkadaşlar GTA5 de hile yapmak istiyorsanız oyunu bilgisayar formatında satın almanız gerekiyor. Oyun konsollarında hile yapma gibi bir şansınız ne yazık ki yok bunu da sizlere önceden belirtmek isteriz.

Aşağıda sizlere verecek olduğumuz kod üzerinden Arabaya nasıl kız atabilirim sorularının cevaplarını vermeye çalışacağız.

Daha önceleri Gta Vice City adlı oyunda bildiğiniz üzere Tommy arabaya ve eve kız atabiliyordu bu serinin devamında da devam etti. Bu konuyla ilgili olarak aşağıdan kodu alıp gerekli düzenlemeleri oyun içerisinde yapabilirsiniz. İşte detaylar..

GTA 5 Arabaya Kız Atma Hilesi Nedir

Bunu yapabilmeniz için sessiz sakin bir alan seçmeniz gerekiyor. Yani ormanlık bir alan da olursanız gerçek hayatta da olduğu gibi kızı ürkütmemiş olursunuz. Daha sonra kız zaten gelmek isterse kendi isteği ile gelip arabanıza binecektir. Daha sonra kızla tabiri caizse bebekte 3-5 tur atabilir 🙂 bir Restaurant’a gidip yemek yiyebilir ya da oyun salonların da takılabilirsiniz. İşte bu kadar basit ve kolay bir işlemdir..


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin