Gelinim Mutfakta Başvuru Formu

0
46

Gelinim Mutfakta hız kesmeden son sürat devam etmektedir. Hanımlar bu program tam size göredir. Kayınvalideniz ile birlikte bu programa katılıp sizler de hünerlerinizi sergileyebilirsiniz. Hafta içi her gün Kanal D ekranlarında olan bu hem eğlenceli hemde yemek programını sakın kaçırmayın.

Gelinim Mutfakta adlı programı Fatih Ürek sunmaktadır. Kendisi de başarılı sunuculardan bir tanesidir. Kendisine bu yolda başarılarının devamını da dileriz.

Programın kısaca formatından bahsedecek olursak gelinler bu programa kaynananız ile birlikte katılıyorsunuz. Program da 5 yarışmacı oluyor. En güzel yemek ya da pastaları kim yapacak. Bu konu da ben marifetliyim kendime çok iyi bir şekilde güveniyorum diyorsanız hemen bu programa başvurup şansınızı arttırıp haftanın sonunda 1. olma şansını el edeceksiniz. Arada bir program içerisinde birbirlerini yeseler de tatlı atışmaların sonucunda ne yazık ki sadece 1 kişi birinciliği alacak. O yüzden boşuna kavga etmelerine gerek yok diyoruz. 🙂

Şimdi mesela diyelim ki sizler bir yemek yapıyorsunuz. Daha sonra içeriğe kaynanalar teker teker giriyor ve yemekleri tadıyorlar. Ancak sizin olduğunuzu bilmiyor. Hepsini tattıktan sonra bir puanlama sistemi var. 5 üzerinden puanlamalarını gerçekleştiriyorlar. En sonunda en yüksek puanı alan kişi o günün 1.si kabul ediliyor. Program tam 1 hafta sürüyor. 1 haftanın sonunda o büyük ödül sizleri bekliyor olacak. Ben yapamam edemem diye kendinize güvensizlik yaratmayın. Mutlaka her bayanın elinden bir iş geliyordur. Yemek yapabilirsiniz. Bu konu da kendinize güvenip hemen sizlere aşağıda verecek olduğum başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. Daha sonra yetkililerden mutlaka sizlere geri dönüş sağlanacaktır.

Ancak bildiğim kadarı ile bu program sadece İstanbul ve civarında yapılmaktadır. Bunu da buraya not düşelim istedim.

İşte buradan başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Herkese iyi şanslar dileriz. 🙂

Gelinim Mutfakta Başvuru Formu

HEMEN BAŞVUR!


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin