Game of Thrones’in En İyi 9 Repliği

0
67

Game of Thrones o kadar ay beklediniz, sürekli dizinin yeni bölümlerini iple çektiniz. Hatta yeni bölümler çıkmadı diye en baştan diziyi izlemeye başladınız.

Peki her şey iyi güzel tamam. 6 Sezondur ” Binim için siviş dirigin ” diye kulaklarınız artık aşina oldu. Ama tek bir şey var. 6 Sezonu devirdiniz ama bu 6 sezon boyunca dizi sizlere aklınızda kalıcı replikler bıraktı mı? Şimdiye kadar hiç bir dizi de duymadığınız birbirinden güzel sözleri ve repliği sizler için özenle seçerek aşağıda bunu paylaşmak istedik.

Aşağıda ki replik listemizde Game of Thrones sezonları boyunca fazla aşina olmadığınız ama okuyunca hatırlayacağınız birbirinden güzel En İyi 9 Game of Thrones Replikleri..

1.“Ne olduğunu asla unutma dünyanın geri kalanı unutmaz. Onu bir zırh gibi taşırsan asla seni incitmek için kullanamazlar.” – Tyrion Lannister
2.“Taht oyunları oynuyorsan,ya kazanırsın ya da ölürsün, ortası yoktur.” – Cersie Lannister

3. “Güç insanların inandıgı yerde oturur.” – Varys
4. “Kaos bir çukur değil. Kaos bir merdivendir.”– Little Finger

5. “İnsanlar gerektiğinde birlikte çalışır. Gerektiğinde vefa gösterirler. Gerektiğinde birbirlerini severler ve gerektiğinde de birbirlerini öldürürler.”– Orell (Wildling)
6. “Bir kılıca bileği taşı gerektiği gibi, akla da kitaplar gerekir.” – Tyrion Lannister

7. “Bir aslan, koyunların kendiyle ilgili fikirlerini umursamaz.”– Tywin Lannister
8.“ Kış geliyor.” – Eddard Stark

9.“Bir Lannister asla borçlu kalmaz.”– Tyrion Lannister

Bizlerin beğenerek en güzel seçmiş olduğumuz yazılar yukarıdadır. Eğer ki sizlerin de böyle güzel sözler varsa bizlere yorumlar kısmından bildiriniz. Konuya daha sonra eklemeler yapabiliriz.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin