Galaxy Note 5 Android 8.0 Sürümünü Alacak Mı?

0
147

Galaxy Note 5 Android 8.0 Sürümünü Alacak Mı sorusunu sizler için derledik topladık. Aşağıda açıkladık. Note 5 bir zamanlar Samsung’un göz bebeği olan amiral gemilerinden bir tanesi idi.

2017 senesine şöyle bakacak olursak bununla beraber daha üstüne 3 yeni modeli daha piyasaya sürdü. Şimdide akıllar da Samsung Note 5 cihazı Android 8.0 sürümünü alabilecek mi? Bu yazılımı bu telefon sahipleri yükleyecekler mi?

Galaxy Note 5 Android 8.0 Sürümü Yüklenebilecek Mi?

Evet arkadaşlar sizlere doğruyu söylemek gerekecekse şu an için bu durum daha muamma konusu olarak devam ediyor. Sizlere aşağıda bu konuda bir liste vereceğiz. Bu liste de bu telefonun adı geçmekte ama henüz daha bir netlik kazanmadı. Bu güncelleme çünkü çok kapsamlı olacağı için Note 5 donanım bakımından biraz düşük kalabiliyor. Daha sonra yok telefonum neden yavaşladı neden kasmalar oluyor diye sorunları duymamak için Koreli firma ince eleyip sık dokuma kararı almış resmen.

Resmi olarak hangi cihazlara geleceğini aşağıda sizlere sıraladık arkadaşlar buradaki modellerin hepsi Android 8 sürümüne geçebilecekler. Bu kesinleşmiş olan bir bilgidir. O listeye hemen buradan ulaşabilirsiniz.

Yukarıda belirtilen sürümler bu güncellemeden rahatlıkla faydalanabileceklerdir. Ancak güncelleme yayınlandığı an yedeklerinizi almadan kesinlikle yükleme işlemini gerçekleştirmeyiniz.

Aksi taktir de herhangi bir yanlış yükleme sonucunda tüm yedeklerinizi silebilirsiniz. Bu sizler içinde tehlikeli bir durum olabilir. O yüzden yükleme yapmadan hemen önce yedeklerinizin hepsini aldığınızdan emin olmanızı öneririz.

Güncelleme konusunda ise kullanıcılar Samsung firmasından bir açıklama bekliyor gibi gözüküyor.

Sizler de bu konuda ne düşünüyorsunuz arkadaşlar bizlerle hemen görüşlerinizi aşağıda paylaşabilirsiniz.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin