Futbolda En Çılgın Çalım ve Hareket Videoları

0
84

Evet futbol’da gerçekten çok profesyonel futbolcular vardır. Bunların başında Messi, Ronaldo ve Zidane gibi isimler de gelmektedir. Artık bunlar resmen top cambazı oldular diyebiliriz. Artistik hareketler, karşısında ki rakibi kolay bir şekilde güzel bir hareket yaparak çalımlayabilme özelliklerine sahip futbolculardır.

Aşağıda sizler için derlenmiş olan en çılgın ve güzel hareketlere sahip olan resmen futbol şöleni izleyeceksiniz.

Şahsen ben ağzım açık izledim diyebilirim. Şimdiye kadar dünya da ne kadar futbolcu geldi geçti bilemeyiz tabi ama ancak burada sizlere derlenmiş olan bu video’da dünya da kendini kanıtlamış usta futbolcular dan seçilmiş olan hareket ve çalımlar ile ilgili video’ya yer verilmiştir.

Gerçekten çok yetenekli oyuncular var. Tabi bizim ülkemizde de böyle insanlar vardır. Bu hareketleri yapmak sadece teknik ve tecrübe ister. Yani her şey zamanla olacak şeylerdir. Hiç bir şey bir den pat diye olmaz. Sizler de bu yola baş koydu iseniz ileri de belki sizleri de böyle video’lar da görme fırsatı buluruz. Ancak bu derlemeler genel olduğu için dünya üzerinden takımlardan alınmıştır.

Zaten burada görmüş olduğunuz oyuncuların hepsi çok papalı futbolculardır. Öyle sıradan bir ülke takımı bunları takımına alamayabilir. Bütçe meselesi yüzünden sıkıntıya düşme durumları olabilmektedir.

Evet aşağıda bu video’yu hepiniz rahat rahat izleyebilirsiniz. Herkese iyi seyirler diliyorum.

Futbolda En Çılgın Çalım ve Hareket Videoları


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin