Fox Yaparsın Aşkım Başvuru Formu

29
1140

Fox Tv de yine dopdolu bir eğlence programı İlker Ayrık ile yakında başlıyor. Daha öncede kendisini Ben Bilmem Eşim Bilir adlı eğlenceli yarışma programlarından tanıyoruz. Yine kahkaha tufanına hazırlıklı olun bu sefer de sizleri bambaşka daha eğlenceli showlar bekliyor olacak.

Bu konuda sizlere biraz içerikten bahsedecek olursak sizde biliyorsunuz ki efsaneler hiç bir zaman unutulmaz sadece şekil değiştirirler. İleri ki bir tarihte mutlaka geri dönüşü olur. 🙂 Bir efsane de bomba gibi sizlerle olmaya geliyor.

Eşli iddialı bol oyunlu ve bol ödüllü bir yarışma programı olan Yaparsın Aşkım adlı komedi eğlence programı çok kısa süre sonra Fox Tv de olacaktır.

Başvurular da rekora doğru gidiyor şu anda arkadaşlar. Program henüz start vermedi ama rekor düzeyde başvuru sayısı olduğunu sizlere söyleyebilirim. Sizler de daha fazla vakit kayıp etmeden hemen programa başvurularınızı gerçekleştirin. Bu eğlenceli program da sizler de sevgilinize kız arkadaşınıza ya da karınıza güveniyor ve yaparsın aşkım sana tüm kalbimle inanıyorum bu oyun işte tam sana göre demeniz yeterli.

EE o halde ne diye bekleyip zaman kaybı ediyorsunuz hemen sizlere aşağıda verecek olduğum bağlantıdan form bilgilerinizi Fox Tv yetkililerine kolay bir şekilde ulaştırabilirsiniz. Kendileri değerlendirmeye aldıktan sonra geriye dönüş muhakkak sağlayacaklardır.

Şansınız ve kaderiniz bol olsun genç arkadaşlar şimdiden herkese başarılar 🙂 umarız ki bu büyük ödül olan arabaya sizler sahip olursunuz.

HAZIRLAYAN – SUNAN: İLKER AYRIK
YAPIMCI: M.SERDAR FIRAT – SERHAT SARI
YAPIM: PERVASIZ YAPIM
YÖNETMEN: KÜBRA ÇAM DÖNMEZ
TÜR: EĞLENCE

Fox Yaparsın Aşkım Başvuru Formu

Aşağıda bağlantıya tıklayıp hemen formu eksiksiz yanlış bir şey yapmadan doldurduğunuz müddetçe ve kurallara da uyarsanız sizlere geri dönüş sağlarlar.

BAŞVURU FORMU!


29 YORUMLAR

  • Merhaba Büşra hanım,

   Farklı bir tarayıcı kullanarak ya da bilgisayarınız üzerinden tekrar göndermeyin deneyin. Form ekranında herhangi bir sorun görünmemektedir.

  • Merhaba Hatip

   Sonuçlar en kısa süre de sizin belirtmiş olduğunuz mail üzerine ya da telefon yoluyla geri dönüş sağlanır. Biraz daha sabır edin bakalım.

 1. Bende başvurdum ama nedense hiç aranmıyor um çok istememe rağmen ben bilmem eşim bilir e de başvurdum yine aranmadim artık umudumda kalmadı yani değerlendirme yi neye göre degerlendiriliyor ki ne isteniyor yada onu gönderelim

 2. Eşimle beraber bizde katılmak istiyoruz katilmamdaki neden su an bosum insaatciyim mevsim kis oldugundan dolayi bosum o yuzden

 3. merhaba fox tv ailesi ençok sevdigim tv kanalısınız sizden sadece şunu ögrenmek istiyorum neden engelli kardeşlerimiz içinde yarışma yapmıyorsunuz böylebir yarışma yaparsanız engeli kardeşlerimize çok büyük destek olaçaksınız sizden rica ediyorum lütfen bunu degerlendirin.saygılarımla

 4. Programınıxı hergün izliyorum izlerken çok neşeleniyorum ben sizi izledikce katılmaya kararlı oldum yarışmacı olunca eğlenceli dakika fazla geçirmek mükemmel olacak ben yurt dışında ikamet ediyorum herzaman gelme imkanımız var. Zaten sık sık Türkiye geliyoruz başvuru formu linke tıklıyorum açılmıyor tıklayınca bana e-mail posta adresimden haber verebilirsiniz benim hakkımda eğlenmeyi çok seven hayatıma renk katmayı çok seven bir bayanım

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin