Fox Tv Stil Avcıları Başvuru Formu

0
145

Fox Tv de yeni yayın hayatına başlayan yep yeni bir moda tasarım stil yarışması daha başladı. Burada 3 juri var ve genç kızların giyim kuşamları hakkında bilgiler veriyorlar. Haftanın sonunda aralarından birisi en yüksek puan sahipse büyük ödülünde sahip olmuş oluyor.

Genç kızlar Stil Avcıları adlı moda programına sizler de başvuru yapıp katılmak istiyor musunuz? Eğer istiyorsanız hemen aşağıda sizlere bu programa ulaşabileceğiniz Fox Tv üzerinden iletişim bilgilerini vermek istiyoruz.

Uğurkan Erez, Hakan Akkaya ve Demet Şener‘in jüriliğini üstlenmiş olduğu bu program da hem eğlenceli zamanlar geçireceksiniz. Yeri gelecek hüzünlü yeri gelecek hareketli zamanların içerisinde kendinizi bulmak istiyorsanız işte tam aradığınız programı şu an itibari ile bulmuş demektesiniz.

Dev ve güçlü kadrosu ile bu isimlerle beraber çalışmak istiyor sizde Stil Avcıları ailesine katılmak istiyorsanız elinizi bir an önce çabuk tutmanız da fayda var. Çünkü hanımlar inanılmaz bir başvuru sayısı olduğunu araştırmalarımız sonucu öğrendik.

Ne kadar hızlı başvuru da bulunursanız programa alınmanız bir o kadar hızlanmış olur. Umarız ki arkadaşlar bu şans sizlere de güler ve yarışmacı olmaya hak kazanıp hem jürilerle tanışma fırsatı bulup hemde büyük ödülün sahibi olursunuz.

Aşağıda sizlere verecek olduğumuz telefon numaraları üzerinden Fox Tv yetkilileri ile iletişime geçip hemen başvurunuzu internet üzerinden kolay ve hızlı bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz.

Stil Avcıları hafta içi her gün 12.45 de Fox TV ekranların da olacaktır. Programı her gün izlemenizi tavsiye ediyoruz.

Fox Tv Stil Avcıları Başvuru Formu İletişim Bilgileri

Stil Avcıları Yarışma Programı Fox Tv WhatsApp Başvurusu Telefon Numarası
0212 414 90 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz..


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin