Finansbank SMS İle İhtiyaç Kredisi

0
70

Finansbank SMS ile krediimkanı sunan bankalardan sadece biridir. Banka üzerinden şubeye bile gitmeye gerek kalmadan kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Bunun için belirli adımlara dikkat etmeniz kredi başvurusunu gerçekleştirmek yeterli olacaktır.

  • Finansbank bünyesinde mobil olarak kredi başvurusunda bulunmak için telefon üzerinden 5030 SMS hattını kullanmanız yeterli olacaktır.

Finansbank İhtiyaç Kredisi

Bankaya SMS ile kredi başvurusu oldukça hızlı ve sorunsuz bir şekilde yapılabilir. Özellikle uygun faiz oranlarını bünyesinde bulunduran banka bu nedenle milyonların tercihi haline gelmiştir. Ancak kredi başvurusunda bulunmadan önce, kişilerin bazı adımlarda özenli davranması gerekir.

  • Bu kredi türünde vade oranı, talebe göre değişiklik gösterir.
  • Bu kredi türünde faiz oranı, talebe göre değişiklik gösterir.
  • Bu krediye SMS ile başvuru yaptıktan sonra, banka tarafından sonuca dair olumlu/olumsuz bir cevap alabilirsiniz.

SMS İle İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Kredi konusunda en kolay başvuru yöntemlerinden birini sunmakta olan banka, bunu sadece TC kimlik numarası üzerinden yapabilmenize olanak sağlar. Tüm bankalarda bulunduğu gibi, bu bankalarda da kredi limitini iletmeniz daha mantıklı bir karar olacaktır.

Finansbank SMS ihtiyaç kredisi başvurusu için aşağıdaki aşamaları harfiyen yerine getirmeniz gerekir:

  • Telefonunuzun mesaj bölümüne girin
  • Sonrasında TC kimlik numaranızı bu alana girin
  • Bu mesajı 5030 numarasına yollayın.

SMS ile kredi veren bankalar arasında bulunan banka, özellikle bu anlamda memnuniyet yaratan sonuçlarıyla biliniyor. Ancak bankanın ilk aşamalarda işi biraz daha sıkı tuttuğu ve müşteri seçimlerini özenle yaptığını belirtmek gerekiyor. Bazı kişilerden bankaya bağlı olarak kefil ve ipotek gibi durumlar söz konusu olabilir. Bu nedenle her türlü duruma hazırlıklı olarak kredi konusunda hareket etmekte fayda vardır.

SMS ile kredi başvurusu bağlı olduğunuz operatör tarafından ücretlendirilen bir hizmettir. Bu nedene bu durumu hesaba katarak kredi başvurusunu gerçekleştirmeniz tavsiye ediliyor. Eğer sıfır masrafsız olarak bankaya kredi başvurusunu iletmeniz gerekirse, o zaman bu yöntemin yerine internet bankacılığını tercih etmeniz daha doğru olacaktır. Bu sayede operatörler tarafından alınacak olan kredi başvuru ücretini ödememiş olursunuz.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin