Facebook Hesabı Nasıl Oluşturulur?

0
143

Şöyle bir eskilere bakıyordum da nereden nereye gelmişiz resmen.. Önceden forum sayfaların da takılırdık ancak Sosyal Medyanın hızla yayılması ile birlikte forumları resmen çöp haline getirdi yani kısaca bitirdi diyebiliriz.

Facebook üzerinde bir çok bilgiye ulaşmak artık çok daha kolay üye olduktan sonra bilgi paylaşımın da bulunabilir, kendinize ait bir Facebook sayfası da kolaylıkla oluşturabilirsiniz. Bu eğlenceli dünyaya sizin de adım atmanıza yalnız da bir kaç dakika kaldı. Aşağıda anlatılanları uyguladıktan sonra kayıt işleminiz gerçekleştirilmiş olacaktır.

Biz de sizler henüz facebook hesabı olmayanlara bir rol gösterecek rehber hazırlamak istedik. Facebook hesabı nasıl oluşturulur hadi gelin hep beraber göz atalım.

Facebook Hesabı Nasıl Oluşturulur?

Aşağıda vermiş olduğumuz adımları takip etmeniz yeterli olacaktır. Başka da herhangi bir şey yapmanıza gerek yoktur.

Öncelikle www.facebook.com/r.php adresine giriş yapın.

Ekrana gelen kısımda İsminiz, Soy isminiz e-posta ya da cep telefonu numaranızı belirtilen kutucuklara yazın. Ardından şifrenizi belirleyin. (Bu şifreyi belirledikten sonra 2. şahıslar ile asla paylaşmayınız)

Hemen ardından en alt kısım da bulunan Hesap Oluştur linkine tıklamanız yeterli olacaktır.

Ancak şunu da bilmeniz de fayda var arkadaşlar Facebook politikaları gereği 13 yaşından küçükler maalesef bu platforma üye olamazlar. Ya anne, babalarınızın gözetiminde kullanacaksınız ya da 13 yaşını geçtikten sonra tekrar gelip üyeliğinizi gerçekleştireceksiniz. Umarız bu büyük Sosyal Medya sitesi olan Facebook üzerinde iyi vakit geçirirsiniz.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin